Mama piątki dzieci przeszła niesamowitą metamorfozę. Po usunięciu zwiotczałej skóry z brzucha, liftingu piersi i liposukcji "czuje się sobą"

31-letnia Michelle Zamora jest mamą piątki dzieci. Po urodzeniu czworaczków jej ciało nie było w dobrej formie. Przeszła jednak ogromną metamorfozę.

Mama piątki dzieci przeszła metamorfozę

31-letnia Michelle Zamora jest mamą pięciorga dzieci. W 2016 roku kobieta urodziła czworaczki. Po porodzie zmagała się z licznymi niedoskonałościami na ciele. Głównymi jej problemami były nadmiar skóry na brzuchu oraz obwisłe piersi. Zdjęciami ciała po ciąży podzieliła się w mediach społecznościowych. Zgłosiła się do serialu "Skin Decision: Before and After", który emitowany jest na Netflixie. Jej metamorfozę miała przygotować dwójka specjalistów - chirurg plastyczny, dr Sheili Nazarian oraz ekspert od skóry Jamie Sherrill. 

Kłopoty z bezpłodnością miały skutki uboczne

Michelle wraz z mężem przez długi czas zmagali się z problemem bezpłodności. Zanim kobieta zaszła w pierwszą ciążę, przeszła inseminację wewnątrzmaciczną. Rok po urodzeniu zdecydowała się wrócić do kliniki leczenia niepłodności i zaszła w ciążę z czworaczkami. 31-latka wspomina, że podczas pierwszej ciąży znacząco przybrała na wadze, lecz nie jest to porównywalne z tym, jak zmieniło się jej ciało podczas noszenia czwórki dzieci na raz. Przełomowym momentem po urodzeniu czworaczków było zdiagnozowanie u najstarszego dziecka autyzmu. Dodatkowy stres sprawił, że kobieta przestała o siebie dbać. 

Kobieta poddała się profesjonalnym zabiegom 

Dr Nazarian wykonał u Michelle operację brzucha i piersi oraz liposukcję na plecach. Postanowił zmniejszyć policzki, usuwając z nich warstwy tłuszczu. 31-latka była zachwycona końcowym efektem. Przyznała, że miała liczne obawy przed przystąpieniem do zabiegów. Teraz z dumą prezentuje niesamowite rezultaty. 

Myślę, że największą niespodzianką w całym tym procesie jest mój stan psychiczny

- powiedziała dumna mama. 

Dodała, że nie sądziła, że zwykły zabieg może dodać tyle pewności siebie. Uznała, że pokochała siebie na nowo. Zrozumiała, że musi poświęcić się w całości dla dzieci, bowiem każde z nich potrzebuje uwagi. Mimo tego każda chwila dla niej samej ostatecznie uczyni ją lepszą mamą. 

Czuję się sobą

- stwierdziła kobieta. 

Mama pięcioraczków przeszła niesamowitą metamorfozę. Po usunięciu zwiotczałej skóry z brzucha, liftingu piersi i liposukcji czuje się sobąMama pięcioraczków przeszła niesamowitą metamorfozę. Po usunięciu zwiotczałej skóry z brzucha, liftingu piersi i liposukcji czuje się sobą Screen: Netflix

Zobacz wideo 10 kg i 8 centymetrów w talii mniej. Oto metamorfoza naszej redaktorki Agnieszki Matrackiej

Przeczytaj także:

Więcej o: