Maffashion reklamuje swoją nową kolekcję ubrań. "Maluszek na pierwszej sesji"

Maffashion zaprezentowała najnowszą kolekcję swojej marki. Wystąpiła jako fotomodelka i pokazała wyraźnie zaokrąglony brzuch. Co na to fani?

Maffashion spodziewa się dziecka

Blogerka Maffashion, czyli Julia Kuczyńska i jej partner aktor Sebastian Fabiański niedługo, zostaną rodzicami. Już od paru miesięcy w Internecie krążyła plotka, że Julia jest w ciąży. Julia nie komentowała komentarzy. Niedawno na Instagramie opublikowała reklamę jednej z popularnych marek telefonów komórkowych. Na filmiku widać zaokrąglony brzuch blogerki. Jedna z fanek skomentowała nagranie i napisała: "W końcu widać ciążowy brzuszek!". Kolejna dodała: "Teraz to się człowiek nie wyprze, że to tylko kebab". Celebrytka odpisała fankom: "Kebabów nie jadam i się nie wypieram".

 

Maffashion pokazała nową kolekcję i ciążowy brzuszek

Ostatnio Maffashion na swoim Instagramie zaprezentowała najnowszą kolekcję swojej marki. Na zdjęciach widać wyraźnie zaokrąglony brzuch. Pod fotografiami napisała:

Owa kapsułowa kolekcja Eppram_official! 3 całkowicie inne modelki, po raz pierwszy w kolekcji pojawią się także sukienki. Już niedługo efekty wczorajszego planu zdjęciowego. A na razie serwuje? backstage. Raz jeszcze ogromnie Dziękuje całej cudownej (bez ściemy!) ekipie!

Seria żakietów w biało-błękitne pasy bardzo spodobała się fanom. Pisali: "Te lniane marynarki są świetne!", "Zapowiada się piękna kolekcja". Jeden z fanów skomentował zdjęcie: "Maluszek na pierwszej sesji". Trzeba przyznać, że marynarka z nowej kolekcji cudownie podkreśliła ciążowy brzuszek modelki.

Zobacz wideo Backstage sesji zdjęciowej nowej kolekcji Maffashion
Więcej o: