Blanka Lipińska w hotelu tylko dla dorosłych. Internauci: Będziesz żałowała, że nie masz dzieci i nie ma ci kto podać szklanki wody"

Blanka Lipińska z partnerem Aleksandrem Baronem przebywa na wakacjach w Grecji. Po tym jak celebrytka zdradziła, że jest w hotelu tylko dla dorosłych, internautki skrytykowały ją.

Blanka Lipińska i Aleksander Baron spędzają urlop w Grecji. Para pokazała w relacji na Instagramie miejsce, w którym się znajdują. Celebrytka powiedziała, hotel w którym przebywają, jest przeznaczony tylko dla osób dorosłych. Lipińska przyznała, że jest zadowolona z tego, że dzieci nie mają wstępu do tego miejsca. Internautki skrytykowały jej postawę.

Blanka Lipińska w hotelu wyłącznie dla dorosłych

W jednym z komentarzy pod zdjęciem na Instagramie fanka postanowiła podzielić się refleksją po objerzeniu relacji Blanki Lipińskiej. - Czemu w swojej relacji podkreśla pani, że na szczęście jest to hotel dla dorosłych - zapytała. - Sama kiedyś byłaś dzieckiem i myślę, że wtedy nie chciałabyś, aby traktowano cię jako tę gorszą grupę ludzi. Myślę, że kiedyś będziesz żałowała, że nie masz dzieci i nie ma ci kto podać szklanki wody. Przemyśl to, co mówisz – czytamy w komentarzu. 

Blanka Lipińska odpowiedziała na krytykę

Lubię ludzi, którzy uważają, że dzieci są od przynoszenia wody, a sprowadza się je na ten świat, by robiły coś dla nas i nam służyły – egoizm level master

– oceniła. Dodała, że „jeszcze bardziej uwielbia, gdy świadome, przemyślane decyzje są definiowane pieniędzmi czy sławą”. 

 

Blanka Lipińska pokazała komentarze internautek, które - tak jak ona - uważają, że hotele dla dorosłych są fajnym pomysłem. Wśród kobiet, które są zwolenniczkami wyjazdów bez dzieci i przebywanie w miejscach, do których najmłodsi nie mają wstępu były również mamy. 

Zobacz wideo Podekscytowana Blanka Lipińska relacjonuje wakacje z Baronem

Blanka Lipińska nie planuje zostać mamą

Blanka Lipińska zdradziła jakiś czas temu, że nie chce mieć dzieci. W rozmowie z WP zdradziła, co jest powodem jej decyzji. Zobacz: Blanka Lipińska nie chce mieć dzieci. Podała powód. Wspomina swoje dzieciństwo

Więcej o: