Justyna Steczkowska pokazała synów podczas wakacji. Fani komentują: "Przepiękni młodzieńcy"

Justyna Steczkowska jest dumną mamą trójki dzieci. Ostatnio przebywała na wakacjach w Chorwacji. Opublikowała wzruszające nagranie z synami. Widać, że chłopcy mają dobre relacje z mamą.

Justyna Steczkowska to niekwestionowana królowa sceny muzycznej. Jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Prywatnie żona architekta i modela - Maciej Myszkowskiego. Owocem ich miłości jest trójka dzieci - 20-letni Leon, 15-letni Stanisław oraz 7-letnia Helena. Gwiazda na co dzień chroni prywatność swoich najbliższych. Rzadko publikuje zdjęcia dzieci w mediach społecznościowych. W tym roku za sprawą wakacji z najbliższą rodziną postanowiła zrobić wyjątek. Niejednokrotnie podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. 

 

Justyna Steczkowska na wakacjach z rodziną

Justyna Steczkowska tuż po społecznej kwarantannie spowodowanej pandemią koronawirusa zdecydowała udać się na upragnione wakacje. Wybór padł na gorącą Chorwację. Chętnie relacjonowała cały wypad na Instagramie. Pochwaliła się również relacją z nastoletnimi synami. Justyna doskonale odnajduje się w roli mamy. Widać, że ma dobre relacje z synami. Dowodem jest nagranie, które zamieściła na Instagramie. 

Śniadanie z rodzinką! Bycie mamą to najfajniejsza rzecz na świecie!

- napisała wokalistka.

Zobacz wideo Justyna Steczkowska na wakacjach z synami

Na nagraniu widać, że synowie bardzo dobrze dogadują się z mamą. Uroczo dają buziaki w policzek swojej rodzicielce. Zachwyceni fani błyskawicznie skomentowali wideo. 

 Pani Justyno patrząc na Was, cieszę się, że istnieją tacy pozytywni ludzie jak Pani i synowie i oczywiście "TY"
Jakie przystojniaki! Oj ktoś tu będzie „typowa” teściowa
Szok, szok, szok, że masz takich dużych synów i jeszcze takich przystojniaków
Fajne te Twoje chłopaki
Piękna rodzinka, aż miło się patrzy

- pisali wzruszeni internauci. Dłużna nie pozostała również koleżanka z branży - aktorka, Katarzyna Zielińska skomentowała nagranie Justyny.

Kocham takie chwile

- dodała celebrytka.

Przeczytaj także:

Więcej o: