Aktorka z serialu "Barwy Szczęścia" przytyła 25 kg podczas ciąży. Pokazała zdjęcie w bieliźnie

Malwina Buss jest świeżo upieczoną mamą. Podczas ciąży przytyła 25 kg. Opowiada jakie zmiany zaszły w jej ciele po ciąży. Opublikowała zdjęcie z licznymi niedoskonałościami.

Malwina Buss to jedna z polskich aktorek. Kiedy zaszła w ciążę, postanowiła zawiesić karierę. Teraz jest dumną mamą prawie rocznej Jagódki. Podczas ciąży przytyła aż 25 kg. Zdecydowała się podzielić z internautami osobistym wyznaniem.

Malwina BussMalwina Buss Instagram

Malwina Buss przytyła w ciąży aż 25 kg

Aktorka podzieliła się na Instagramie osobistą historią. Opowiedziała o zmianach, jakie zaszły w jej ciele podczas ciąży. Przytyła aż 25 kg. Stwierdziła, że główną przyczyną gwałtownego przybierania na wadze jest niedoczynność tarczycy, z którą zaczęła zmagać się przed porodem

Łatwo nie było. Tym bardziej, ze przed ciążą bardzo zwracałam uwagę na to, jak moje ciało wygląda. W ciąży nagle wyszła mi niedoczynność tarczycy i nagle bez jakiegoś wielkiego objadania się przytyłam około 25 kg (mówię około, bo w pewnym momencie przestałam się ważyć)

- napisała aktorka.

Malwina pokazała zdjęcie swojego ciała po porodzie, na którym widać liczne niedoskonałości. Kobieta urodziła poprzez cesarskie cięcie. 

Po urodzeniu dosyć szybko zaczęłam ćwiczyć i dobrze się odżywiać, ale każdy, kto ma chorą tarczycę wie, jak te kilogramy szybko przychodzą, a wolno schodzą. Ale nie o tym. Nie było łatwo, bo jestem perfekcjonistka i nie myślałam, że kiedykolwiek będę potrafiła wstawić zdjęcie z moim nieidealnym jeszcze ciałem. Jeszcze niedawno bym tak pomyślała. A teraz myślę, że właśnie idealnym. Dzięki niemu mam córkę. Hej, jestem mamą

- dodała gwiazda "Barw Szczęścia".

Sama przyznała, że jest perfekcjonistą. Zawsze starała się dbać o siebie i jednocześnie stawiać wysoko poprzeczkę, aby osiągać upragnione cele. Kiedy była bliska spełnieniu marzenia, jej głowa nie pozwalała cieszyć się, bowiem ciągle wymagała więcej. Teraz chciałaby zmienić swoje ciało. 

 
 

Kim jest Malwina Buss? 

Malwina Buss to polska aktorka młodego pokolenia. 28-latka jest związana z aktorem - Tomaszem Włosokiem. Owocem ich związku jest córka Jagoda. Malwina znana jest głównie dzięki roli Natalii Zwoleńskiej w serialu "Barwy Szczęścia". Wystąpiła również w filmach takich jak "Róża", "Reakcja łańcuchowa" oraz "Belfer". Grała także w kultowej polskiej produkcji - "M jak miłość". Z powodu ciąży zawiesiła karierę. 

 
 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Basia Kurdej-Szatan będzie miała drugie dziecko. Niedawno dwuznacznie reagowała na pytania o ciążę
Więcej o: