Elon Musk pokazał zdjęcie swojego dwumiesięcznego dziecka. Podobne do taty?

Elon Musk na swojego Twittera wstawił urocze zdjęcie z synkiem. "Dziecko nie może jeszcze używać łyżki" - napisał tata.

Elon Musk to 48-letni główny architekt Tesli i współzałożyciel SpaceX. Był już dwa razy żonaty. Za pierwszym razem z aktorką Talulą Riley, następnie z Justine Musk - matką jego pięciorga dzieci: Griffina Muska, Kaia Muska, Xaviera Muska, Saxona Muska i Damiana Muska. Miał też syna Nevadę Alexandra, który zmarł w 2002 roku.

Niedawno Elon powitał na świecie kolejne dziecko, którego mamą jest piosenkarka Claire Boucher, znana jako Grimes. Para spotyka się z przerwami od 2018 roku. Pierwszy raz upublicznili swój związek, pojawiając się na czerwonym dywanie podczas gali Met.

Elon Musk pokazał dziecko

Jakiś czas temu Elon Musk na swoje social media wstawił zdjęcie z dwumiesięcznym dzieckiem. "Das baby kann noch keinen löffel benutzen" - podpisał fotografię, co można przetłumaczyć jako:

Dziecko nie może jeszcze używać łyżki.

Na zdjęciu widać zaledwie profil malucha, ale pomimo tego pojawiło się wiele komentarzy. Fani Elona pisali, że maluch jest do niego bardzo podobny.

Imię dziecka Elona Muska

49-letni Elon i jego 32-letnia dziewczyna Grimes przywitali dziecko w maju. Po urodzeniu się syna ujawnili jego niecodziennie imię: X Æ A-12. Wizjoner wyznał, że wymawia się to imię "X Ash A Twelve". Początkowa pisownia imienia dla dziecka spotkała się z problemami prawnymi w Kalifornii. Rodzice postanowili zmienić imię na: X Æ A-Xii.

Zobacz wideo Kosmos, pozwy i miliony - Elon Musk
Więcej o: