Natalia Klimas w ciąży. Pozuje z ciążowymi krągłościami

Natalia Klimas wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Córka znanej projektantki mody nie kryje radości. Aktorka swoim stanem błogosławionym pochwaliła się za pomocą Instagrama.

Coraz więcej par w polskim show-biznesie spodziewa się dziecka. Pierwszy kwartał 2020 to istny baby boom. Jakiś czas temu swoją ciążę potwierdziły: Lara Gessler, córka Magdy GesslerBarbara Kurdej-Szatan czy Monika Mazur. Bez komplikacji córkę urodziła Anna Lewandowska. Tym razem wieść o stanie błogosławionym przekazała córka znanej projektantki, aktorka - Natalia Klimas.

Natalia Klimas jest w ciąży

Natalia Klimas poinformowała, że jej rodzina już niedługo się powiększy. Nie znamy płci dziecka, ani tego,  w którym miesiącu ciąży jest aktorka. Radosną nowinę przekazała za pomocą mediów społecznościowych. Internauci nie kryli zachwytu. Dodała zdjęcie, w którym pozuje wraz ze swoją córeczką. Pokazała ciążowe krągłości, które podkreśla czerwonym bikini. Aktorka wygląda kwitnąco.

Jedno na ramieniu. Drugie pod sercem

- napisała pod fotografią. 

Aktorka pod koniec 2019 roku po raz pierwszy została mamą. Urodziła córeczkę o imieniu Zuzanna. W wywiadach podkreślała, że założenie rodziny to dla niej ogromny przełom w życiu, o którym zawsze marzyła. Zuzia już niedługo powita na świecie swoje rodzeństwo. 

Fani błyskawicznie pośpieszyli z gratulacjami. Nie obyło się bez żartobliwego komentarza o "pozytywnym skutku kwarantanny". Dołączyły także znane koleżanki Natalii. Słowa wsparcia przekazała między innymi Natalia Siwiec, Agnieszka Hyży czy Lara Gessler, która sama już niedługo zostanie mamą.

My również gratulujemy! 

Natalia Klimas w ciążyNatalia Klimas w ciąży Instagram, screen: nataliaklimas

Kim jest Natalia Klimas?

Natalia Klimas to córka projektantki mody, Joanny Klimas. Od dziecka interesowała się aktorstwem. Na ekranie zadebiutowała w 2004 roku, kiedy to odegrała epizdot w serialu "Pierwsza miłość". Znana jest też między innymi z roli w serialu "Barwy Szczęścia". 37-latka grała również w kultowych polski produkcjach, takich jak np. Bogowie", "Barwy szczęścia", "2XL" czy "Sama słodycz". Została zauważona na amerykańskim rynku, dzięki czemu pojawiła się w komedii  "Słyszeliście o Morganach?". 

Natalia KlimasNatalia Klimas Instagram/nataliaklimas

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Córka Natalii Siwiec: "Bez sukienki nie jestem piękna"
Więcej o: