Córka Sereny Williams została najmłodszą w historii właścicielką klubu

Dwuletnia Alexis Olympia Ohanian została najmłodszą współwłaścicielką klubu w historii. Należeć będzie do grona osób zarządzających nowym klubem piłkarskim w Los Angeles. Dziewczynka od małego jest energiczna i lubi aktywność fizyczną.

Dwulatka na czele klubu sportowego 

Córka tenisistki, Sereny Williams i przedsiębiorcy, Alexisa Ohaniana już we wrześniu skończy trzy lata. Rodzice stwierdzili, że to dobry moment, aby dziewczynkę zabezpieczyć finansowo na przyszłość. Postanowili, że zostanie najmłodszą w historii współwłaścicielką klubu. Czy Serena też jest właścicielką? Nie jest wyjaśnione, jak się zaangażowała. Amerykańska liga piłkarska kobiet zwiększy liczbę klubów w tym roku. Do rozgrywek dołączy Angel City. Profesjonalna piłka nożna płci pięknej pojawi się w Kalifornii po raz pierwszy od dekady. W skład inwestorów wchodzą gwiazdy Hollywood, takie jak: Natalie Portman, Jennifer Garner czy Eva Longoria oraz sportowcy: Abby Wambach, Mia Hamm, Julie Foudy czy Lauren Holiday. Media informują, że lista ma się powiększać w kolejnych miesiącach. Do zaszczytnego grona dołączyła również córka Sereny. Alexis Ohanian wyznał, że dwulatka od najmłodszych lat jest zainteresowana sportem, a oni jako rodzice chcą jej dać jak najlepszy start. 

Jako ktoś, kto spędza godziny na kopaniu piłki z moją dwuletnią córką, chcę, żeby miała miejsce w pierwszym rzędzie tej rewolucji. Osobiście inwestuję w imieniu swojej rodziny, ponieważ tworzenie większej liczby możliwości w sporcie dla kobiet jest ważne dla mojej żony i dla mnie. Oboje chcemy mieć udział w tworzeniu lepszej przyszłości dla naszej córki

- dodał tata dziewczynki.

 

Córka Sereny Williams jest ciągle w świetle fleszy

Alexis Olympia Ohanian cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów. Rodzice często zabierają ją na imprezy branżowe i dbają o jej wizerunek medialny. Dziewczynka obserwuje mamę z trybun, gdy ta rywalizuje na korcie. Córka tenisistki ma własny profil na Instagramie, który obserwuje ponad 600 tys. użytkowników.

 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo
Więcej o: