Nicki Minaj jest w ciąży. Na Instagramie pokazała odważne zdjęcia z sesji ciążowej

37-letnia Nicki Minaj spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z sesji ciążowej.

Nicki Minaj jest w ciąży

Piosenkarka Nicki Minaj ogłosiła swoim fanom, że jest w ciąży. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia z sesji ciążowej. Ciążę ogłosiła podobnie, jak parę lat temu inna znana gwiazda - Beyonce, która również o swojej ciąży poinformowała poprzez zdjęcia z sesji w social mediach. Celebrytka od paru miesięcy unikała mediów, nie wstawiała zdjęć i nie dawała wywiadów. Prawdopodobnie powodem była ciąża. 

Jestem pełna ekscytacji i wdzięczności

- napisała Nicki, dziękując za życzenia

Zdjęcia, które opublikowała, wywołały kontrowersje. Są one bardzo kolorowe, a gwiazda ubrana jest w strój kąpielowy. Największe zdziwienie wśród fanów, wzbudziło zdjęcie, na którym przebrana jest za Matkę Boską.

 

Pierwsza ciąża Nicki Minaj

Piosenkarka parę lat temu, w  piosence "All things go" wyznała, że przeszła aborcję jako nastolatka. Wielokrotnie podkreślała, że często myśli na temat tego, co zrobiła, ale niczego nie żałuje. Kim jest tata dziecka? To pytanie zadaje sobie wielu fanów artystki. Nicki od grudnia 2018 roku spotyka się ze swoim przyjacielem z dzieciństwa, Kennethem "Zoo" Pettym. 21 października 2019 roku ujawniła, że zawarła związek małżeński.

Miłość. Małżeństwo. Dziecko. Wypełnia mnie podekscytowanie oraz wdzięczność

- napisała na Instagramie raperka.

Zobacz wideo Koronawirus jest groźny dla kobiet w ciąży? Epidemiolog odpowiada
Więcej o:
Copyright © Agora SA