Lara Gessler zdradziła płeć dziecka w szczególny sposób. Dziewczynka czy chłopiec?

Lara Gessler na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, przez które jednoznacznie poinformowała swoich fanów o płci dziecka.

Lara Gessler jest w ciąży

Niedawno z mediów społecznościowych dowiedzieliśmy się, że córka Magdy Gessler, Lara Gessler, spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Zamieściła fotografię, na której widać okrągły brzuszek. Długo udawało się jej utrzymywać ciążę w tajemnicy. Trzeba przyznać, że ten stan zdecydowanie jej służy. Miłośniczka gotowania wygląda kwitnąco. Celebrytka jakiś czas temu rozstała się z mężem. Od niedawna spotyka się z Piotrem Szelągiem. Początkowo para bardzo broniła swojej prywatności, jednak to się zmieniło.

Ostatnio Lara na swój Instagram wstawiła zdjęcie, pod którym napisała:

Kogucik czy kurka?

Aby poinformować o płci dziecka, Lara wykorzystała źdźbło trawy. Wyszła kurka, co oznacza, że celebrytka spodziewa się dziewczynki. 

 
Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć

Fani pogratulowali córeczki

Pod zdjęciem Lary pojawiło się wiele komentarzy. Fani gratulowali Larze, że już niedługo na świecie pojawi się wnuczka Magdy Gessler. Pisali:

"Kurka! Super pomysł",

"Kurka jak nic i z lokami po babci Madzi", 

"Kurka, kurka, choć po tylu latach to człowiek z wprawy pewnie wyszedł Hahha. Kurczę aż poczułam zapach tej zabawy. Eeeee dzieciaki obecnej generacji nie wiedzą już, co to kreatywna zabawa z byle czym w łapkach Dużo zdrówka Lara",

Więcej o: