Cezary Pazura świętuje urodziny syna. Aktor wspomniał poród, który zaczął się w restauracji

Cezary Pazura i Edyta Pazura są szczęśliwymi rodzicami trójki dzieci. Niedawno ich syn Antoni obchodził ósme urodziny. Z tej okazji aktor opublikował zdjęcie z dzieckiem, wspominając jego poród.

Cezary Pazura i Edyta Pazura chętnie publikują zdjęcia z dziećmi

Cezary Pazura i Edyta Pazura to szczęśliwe małżeństwo. Dowodem ich miłości jest trójka dzieci: dziesięcioletnia Amelia, ośmioletni Antoni i roczna Rita. Cezary i Edyta przez długi czas chronili wizerunek swoich dzieci. Na próżno było szukać ich zdjęć w mediach społecznościowych. Ostatnio się to jednak zmieniło. Ich profile na Instagramie zamieniły się w albumy pełne rodzinnych fotografii. Wszystko odmieniło się w chwili, kiedy córka zapragnęła wspólnego selfie z rodzicami. Teraz zdjęcia pojawiają się szczególnie w dniu urodzin dzieci. Ostatnio świętował syn Antoni.

Cezary Pazura świętuje ósme urodziny syna i wspomina jego poród

Cezary Pazura opublikował zdjęcie z synem Antonim w dniu jego ósmych urodzin. 

Antoni Józef, od dziś ksywka „Dziedzic”, jedyny mój syn kończy ósmy rok swojego niepowtarzalnego życia. Co dzień daje nam radość i miłość

- napisał dumny tata

Przy okazji wspomniał poród, który zaczął się w nietypowym miejscu.  

Przyszedł na świat o 17.30, przerywając nam obiad. Nigdy tak szybko nie pożegnano się z nami w miłej skądinąd restauracji. Widok rodzącej kobiety przed drugim daniem doprowadził obsługę do paniki. Do dziś nie wiem, jak by mi zasmakował sezonowy makaron z owocami morza... Antosiu, żyj nam sto lat. Kocham! P.S. Edytko dziękuję!

- dodał wzruszony Cezary.

 

Internauci sugerują, że chłopiec jest podobny do Edyty.

Ale syn panie Czarku... Czysta mamusia!

- pisali w komentarzach fani Cezarego Pazury.

Znaleźli się też tacy, którzy stwierdzili, że Antoś to czysty tata.

Piękny w tatusia.
Mały Czaruś!

- komentowali.

Córka Cezarego Pazury ma już jedenaście lat

Pazurowie zawsze pamiętają o urodzinach swoich potomków. Jakiś czas temu córka Amelia obchodziła 11. urodziny. Cezary Pazura zdecydował, że to świetna okazja na podzielenie się z fanami uroczym zdjęciem. 

Dziś moja Gwiazdeczka Córcia Amelia kończy 11 lat! Wkracza w wiek nastolatki. Żyj szczęśliwie kochanie 100 lat! Szczęśliwy, dumny Tatuś. P. S. Koledzy twierdzą, że czas kupić „bejsbola”. Kompletnie nie wiem, o co chodzi?

- napisał pod zdjęciem.

 

Z pewnością chodzi o urodę dziewczynki i to, że za jakiś czas będzie miała powodzenie wśród chłopców. Każdy ojciec dba o to, aby jego córka trafiła na odpowiednią osobę. W tym przypadku będzie na pewno podobnie.

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności
Więcej o: