Wózek córki Mai Hyży - najmodniejszy w tym sezonie. Znamy cenę

Maja Hyzy na Instagramie pochwaliła się wózkiem swojego dziecka. Wybrała znaną i drogą markę. Ile kosztuje wózek Antosi?

Maja Hyży z córką

Maja Hyży została świeżo upieczoną mamą. W piątek, 10 lipca 2020 urodziła córkę. Podczas ciąży regularnie publikowała zdjęcia, na których eksponowała ciążowy brzuszek. Dzięki wpisom dowiedzieliśmy się, że piosenkarka urodzi dziewczynkę. Maja przygotowała nawet baby shower - czyli małe przyjęcie dla najbliższych, aby celebrować czas tuż przed porodem.

Maja Hyży ostatnio w relacji na swoim Instagramie pochwaliła się nowym wózkiem dla córki. Wstawiła nagranie stylowego pojazdu w motywy kwiatowe.

Zobacz wideo Maja Hyży o zdjęciach na Instagramie: "Mam wsparcie swojego partnera"

Maja HyżyMaja Hyży Maja Hyży - Instastories

Wózek dla dziecka Mai Hyży

Na nagraniu Maja powiedziała:

To jest Cybex Priam Blossom w piękne kwiatuszki. Już od początku, jak dowiedzieliśmy się, że mała jest w brzuszku, to sobie upatrzyłam taki wózeczek. Ten, a nie inny i tak oto pięknie wygląda - zachwyca się, nagrywając wózek z każdej strony mama Antosi. Zobaczcie, jakie piękne detale i jakie dodatki 3D. Czadzior.

To wózek znanej firmy Cybex. Wiele celebrytek wybiera tę markę. Najnowszy model, który wybrała wokalistka, kosztuje siedem tysięcy złotych.

Gondola Cybex Mios wykonana została w nowoczesnym designie. Wysokiej jakości tkanina została uszyta tzw. skośnym splotem, który zapewnia niepowtarzalny wygląd oraz wysoką wytrzymałość. Dzięki budce i dodatkowej osłonce na nóżki zapinanej na zatrzaski niestraszne wam będą niskie temperatury. Materiały, z których wykonano osłonę na nogi dziecka, są dodatkowo zabezpieczone przed wiatrem. Ponadto budka posiada filtr przeciwsłoneczny UV 50+ chroniący przed szkodliwym promieniowaniem.