Zabawne wideo dziecka skradającego słodycze i udającego, że śpi

Mama udostępniła na Facebooku film przedstawiający swoją córeczkę udającą, że śpi, aby podkraść przekąski. Znakomita gra aktorka dziecka podbiła Internet.

Dziecko postanowiło podkraść słodycze

Amala, jak nazywa ją jej mama, Chris J. Vaughn, postanowiła pokazać swoje umiejętności aktorskie, gdy została przyłapana na wyjmowaniu słodyczy z szafki w kuchni. Kiedy mama złapała ją z przekąską w dłoni, na stojąco udawała, że śpi. Chris poprosiła dziewczynkę, aby odłożyła zawartość dłoni na miejsce. Uroczy maluch stał nieruchomo z zamkniętymi oczami. Obok niej stał mały piesek wpatrujący się w grę aktorską dziewczynki. Mama poprosiła dziecko, aby otworzyło oczy i odłożyło przekąskę, mówiąc, że nie obchodzi ją, czy jej oczy są zamknięte, ale powinna odłożyć słodycze. Amala kontynuowała zabawę, udając, że śpi. Kiedy mama zapytała ją, czy śpi, otworzyła oczy i uśmiechnęła się uroczo, patrząc w kamerę. Twórcza reakcja Amali skradła serca wielu ludzi w mediach społecznościowych.

Mama udostępniła zabawny film z dzieckiem w roli głównej

Chris J. Vaughn udostępniła przezabawny film Amali na Facebooku. Zebrał ponad milion wyświetleń i kilka udostępnień. Mama podpisała swój post, opisując, że dziewczynka udawała sen, kiedy została przyłapana, na jedzeniu przekąski. Na Twitterze wideo uzyskało ponad pięć milionów wyświetleń. Wiele osób było zahipnotyzowanych zabawnym sposobem zachowania dziecka po tym, jak mama przyłapała je na trzymaniu przekąski w dłoni. Jeden z komentatorów napisał: "Amala jest królową dramatu", inny dodał, że wideo było zabawne i urocze. Trzecia osoba napisała, że umiera ze śmiechu i przyznała, że obejrzała wideo pięć razy. Niektórzy ludzie byli zdumieni niewinnym uśmiechem, jaki posłała mamie po otwarciu oczu dziewczynka.

Zobacz wideo Córka Natalii Siwiec: "Bez sukienki nie jestem piękna"
Więcej o: