Blogerka zdradziła, że ma tęczowe dziecko. Rok temu spotkała ją tragedia

Samantha Bonnor to Australijka, która prowadzi bloga m.in. o zdrowym stylu życia. Jest mamą trójki pociech. Jakiś czas temu urodziła córkę, a teraz wyznała, że to tęczowe dziecko.

Tęczowe dziecko to termin, który jest coraz bardziej znany. Stosuje się go w określeniu do maleństwa, które przyszło na świat po dzieciach utraconych przez rodziców. Samantha Bonnor, która jest mamą trójki dzieci i prowadzi bloga, zdobyła się na szczere wyznanie. 

Nasza mała, tęczowa córeczka. Jest kochana. (...) Minął rok, odkąd poroniłam. Wydaje się, że czas zleciał, ale w pewnej chwili myślałam, że minęło całe życie. Teraz mamy naszą niesamowitą Airlie i czujemy się tak szczęśliwi

- napisała Sam na Instagramie. 

 

Sam Bannor ma siostrę, która jest do niej niezwykle podobna. Zobacz artykuł: Kobiety wyglądają jak bliźniaczki i prowadzą podobny styl życia i nawet były w ciąży w tym samym czasie

Tęczowe dzieci - kim są?

Coraz więcej celebrytek opowiada o smutnym doświadczeniu, jakim jest poronienie. Również Milla Jovovich, znana modelka i aktorka, wyznała, że ma tęczowe dziecko. "Jestem bardzo wdzięczna za te spokojne chwile z moim tęczowym dzieckiem. Pielęgnowanie córki to moja ulubiona pora dnia. To słodkie, kiedy patrzy na mnie swoimi oczami. Ma małe dłonie, niesamowity zapach i puszyste włosy. Bardzo cenię ten okres. To krótki moment w moim życiu, ale taki, który przyniesie najsłodsze wspomnienia" - napisała na Instagramie. 

Jakiś czas temu pokazaliśmy, jak Alex Bolen, fotografka z agencji Shutter Darling Photography, zainspirowała się historiami sześciu matek "tęczowych" maluchów i zrobiła im sesję fotograficzną. Chciała, by te kobiety stały się inspiracją dla przyszłych matek, dlatego do swojego projektu wybrała silne osobowości. Tęczowe suknie mam były dziełem Sew Trendy Accessories. Sesja miała pomóc im opowiedzieć o traumie. Efekty sesji zobaczysz w artykule: Tęczowe dzieci". Ich fotografie opowiadają historie, w których radość miesza się z cierpieniem.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska-Pela o porodzie
Więcej o: