Wielka Brytania. Niewidoma 13-latka zachwyciła jurorów The Voice of Kids

Niewidoma 13-latka wystąpiła w "The Voice Kids". Perfekcyjnie zaśpiewała przygotowany utwór. Jurorzy byli zachwyceni talentem dziewczynki. Takiego wykonania piosenki Eltona Johna jeszcze nie słyszeliście.

Brytyjska edycja popularnego reality-show "The Voice Kids" jest jednym z najlepiej oglądanych programów telewizyjnych. Uczestnikami są dzieci, które podczas przesłuchań prezentują swoje talenty.

Niewidoma dziewczynka zaskoczyła jurorów w "The Voice Kids"

13-letnia Lydia z Worcester jest niewidoma. Dziewczynka od zawsze kochała muzykę. Zdecydowała się pokazać swój talent w brytyjskiej edycji "The Voice Kids". W programie występują najbardziej utalentowane dzieci w Wielkiej Brytanii. Lydia wykonała piosenkę Eltona Johna "Your Song". Jej występu wysłuchali trenerzy - Will.i.am, Paloma Faith, Pixie Lott i Danny Jones. Tego, co usłyszeli, kompletnie się nie spodziewali. Dziewczynka zaczarowała ich swoim perfekcyjnym głosem. Opowiedziała, że od urodzenia jest niewidoma, jednak nie przeszkadza jej to w śpiewie i podczas każdego występu „uwielbia dawać z siebie wszystko”.

Bardzo lubię przesłuchania, ponieważ sędziowie mnie nie widzą. Dzięki temu oceniają mnie na podstawie mojego głosu, a nie mojej niepełnosprawności

- dodała niewidoma dziewczynka.

Hipnotyzujący występ sprawił, że publiczność przygotowała Lydii owacje na stojąco. Pixie powiedziała, że podczas jej występu było słychać nawet malutkie upuszczenie szpilki - każdy był naprawdę skupiony, zaś Paloma opisała całe show jako magiczne. 

 

13-letnia niewidoma dziewczynka uwielbia śpiewać

Lydia otwarcie powiedziała, że nie pozwoli, aby cokolwiek powstrzymało ją przed śpiewaniem. Uwielbia to robić, a przy tym zaskakiwać ludzi. Z kolei jej mama dodała, że po zdiagnozowaniu choroby pozostały im dwa rozwiązania - zostać w domu lub przygotować dziecko do niezwykłych rzeczy. Na szczęście udało jej się spełniać marzenia. 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo
Więcej o: