Trzylatka w makijażu? Gwiazda reality show pozwoliła nałożyć córce cienie i szminkę. "Nie powinno być tego w Internecie"

Gwiazda reality show na swoim Instagramie udostępniła zdjęcie swojej 3-letniej córki w pełnym makijażu. Czy powinna pozwolić dziecku na makijaż? Zdania fanów na ten temat są podzielone.

Trzylatka w makijażu

Jenelle Evans to 28-letnia gwiazda telewizji reality, znana jest przede wszystkim z programu "Nastoletnie matki". Jest również mamą trójki dzieci Jace Vahna Evansa, Ensleya Jolia Easona, Kaisera Oriona Griffitha. Podczas obchodów czwartego lipca celebrytka, najstarszą poprosiła córkę, aby zrobiła makijaż rodzeństwu. Chłopiec chciał mieć na czole narysowaną amerykańską flagę. Makijaż Ensley składał się z kolorowych cieni do powiek, tuszu do rzęs i szminki. W poście, który wstawiła na Instagram Janelle, możemy przeczytać:

Maryssa zrobiła wczoraj makijaż Ensleya i Kaiser. Myślę, że wykonała świetną robotę.
 

Fani skomentowali zdjęcie celebrytki

Pomimo tego, że mini charakteryzatorka otrzymała wiele pochwał za świetną robotę, niektórzy fani stwierdzili, że Ensley jest za mała, aby się malować. Jedni obserwatorzy uważali to za "śmieszne", podczas gdy inni uważali, że "całkowicie niedopuszczalne" jest to, że maluje swoje małe dziecko.

Pod zdjęciem dziewczynki pojawiło się wiele komentarzy. Fani pisali:

"Ona ma lepszy makijaż niż ja",

"Jest całkowicie twoją bliźniaczką",

"Ona jest mini tobą",

"Jest za mała na makijaż",

"Nie przeszkadza mi to, że małe dziewczynki bawią się w przebieranki i makijaż, ale nie powinno być tego w Internecie"

Fundacja Dzieci Niczyje, zajmująca się bezpieczeństwem dzieci w internecie, zachęca rodziców, aby nie tylko chronili tożsamość dziecka i decydowali, czy publikuje ono pod własnym nazwiskiem, czy też pod pseudonimem, ale też pamiętali, że dziecko nie umie samodzielnie chronić i kreować własnego wizerunku. To dorosły powinien zrecenzować materiał przed umieszczeniem go w sieci. (Więcej na ten temat w materiałach kampanii społecznej: Pomyśl, zanim wrzucisz).

Zobacz wideo Dziecko Natalii Siwiec ćwiczy na urządzeniu do utrzymywania równowagi
Więcej o: