Paulina Krupińska będzie miała trzecie dziecko? Na razie ogranicza ją "wygoda i lenistwo"

Paulina Krupińska jest w szczęśliwym związku z Sebastianem Karpiel-Bułecką. Para ma dwójkę dzieci. W rozmowie z Party.pl prezenterka telewizyjna stwierdziła, że chciałaby powiększyć swoją rodzinę. Dodała, że na ten moment to duże wyzwanie.

Paulina Krupińska jest w szczęśliwym związku z Sebastianem Karpiel-Bułecką

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecką są parą już od 6 lat. W 2018 roku zakochani postanowili pobrać się. Od tamtego momentu są bardzo udanym małżeństwem. Mają dwójkę dzieci - pięcioletnią Antoninę i trzyletniego Jędrzeja. Kiedy Paulina rozpoczęła pracę w TVN, to muzyk zostawał z dziećmi. Sam twierdził, że nie była to łatwa rola w szczególności z dwójką małych dzieci, ale jest dumny z żony, że może się rozwijać i zawsze jest gotów do pomocy. 

 
 

Paulina Krupińska będzie miała trzecie dziecko?

Paulina Krupińska w rozmowie z Party.pl utwierdziła fanów w przekonaniu, że wraz z mężem planują powiększenie rodziny. Kobieta często publikuje fotografie w mediach społecznościowych, na których widać, że rodzina jest naprawdę szczęśliwa.

Jesteśmy bardzo partnerskim związkiem. Jeśli ktoś tu rządzi, to Tośka – naszymi sercami! Oboje jesteśmy spełnionymi osobami – nie rywalizujemy. Uzupełniamy się i wspieramy. Dom jest przestrzenią, w której powinien panować spokój i miłość. To nie znaczy, że się nie sprzeczamy – czasem lecą wióry. W związku muszą być emocje

- dodała modelka w rozmowie z "Joy".

Teraz marzy o trzecim dziecku. Mimo tego prezenterka telewizyjna doskonale wie, z czym wiążę się pojawienie na świecie trzeciego dziecka. W związku z tym dodała, że na ten moment jest to spore wyzwanie. 

Fajne mamy te dzieciaki i świetnie by było, jakby jeszcze jedno dziecko dołączyło do naszej rodziny. Jedyne, co nas na razie ogranicza, to wygoda i lenistwo. Jest nam dobrze w tym momencie, w którym jesteśmy, ale marzenia i plany są

- powiedziała Paulina Krupińska w wywiadzie dla Party.pl.

 

Kim jest Paulina Krupińska?

Paulina Krupińska to polska modelka i prezenterka telewizyjna. Z wykształcenia jest pedagogiem. W 2012 roku wygrała konkurs Miss Mazowsza, a zaraz później zdobyła tytuł Miss Polonia. Rok później reprezentowała Polskę, jako najpiękniejsza kobieta w wyborach Miss Universe. Aktualnie wraz z dziennikarzem Damianem Michałowskim jest jedną z prowadzących program śniadaniowy "Dzień dobry TVN". W swojej karierze była współprowadzącą takich programów jak: "Klinika urody", "Wychowywać i nie zwariować", "Pytanie na śniadanie", czy "Sekret Doliny Inków". Paulina Krupińska była także uczestniczką pierwszej edycji polskiego show "Dance, Dance, Dance". Występowała w parze z Klaudią Halejcio.

 
 

Przeczytaj także:

Więcej o: