Bliźniaczki w niesamowitej sesji nago. Są w ciąży w tym samym czasie. "To szaleństwo. Towarzyszą nam te same emocje i objawy"

Brie i Nikki Bella to byłe gwiazdy WWE, które teraz prowadzą reality show. Pokazują swoje życie poza ringiem. Bliźniaczki są w ciąży w tym samym czasie i wzięły udział we wspólnej sesji zdjęciowej, do której pozują nago.

 Nikki i Brie Bella wkrótce mają urodzić dzieci. Ostatnio udostępniły zdjęcia z nagiej sesji ciążowej. Fani są zachwyceni fotografiami. Na czarno-białych zdjęciach widać stojące do siebie tyłem bliźniaczki, które zakrywają piersi i pokazują swoje brzuchy.

Niesamowita sesja bliźniaczek

Obie siostry podzieliły się zdjęciami w mediach społecznościowych, a Nikki - która spodziewa się pierwszego dziecka z narzeczonym Artemem Czigwintiewem, opisała, co czuje w związku ze zbliżającym się porodem.

- Ciąża była jak dotąd niesamowitą podróżą, nawet w najtrudniejszych czasach, jakie do tej pory mieliśmy na współczesnym świecie. Zaakceptowałam zmiany, jakie zachodzą podczas ciąży w kobiecym ciele. Czuje, że jest we mnie lwica, która jest gotowa chronić, uczyć, kochać i prowadzić przez życie człowieka. Mam szczęście przez to wszystko przechodzić wraz z moją bliźniaczką. Jestem szczęśliwą kobietą. Nie mogę się doczekać, aby spotkać się z synkiem - napisała na Instagramie. Pod zdjęciem bliźniaczek pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Jesteście przepiękne.
To niesamowite, że jesteście tak identyczne.
Zdjęcia są wspaniałe

- skomentowali internauci. 

 

"Nasze ciąże są identyczne"

Brie jakiś czas temu również opisała o swojej niezwykłej więzi z bliźniaczką. - Ta ciąża jest wyjątkowa. Doświadczenie tego z moją siostrą w czasie niepewności i niepokoju było błogosławieństwem - przyznała. 

Zastanawiałam się, czy nasze ciała zmienią się tak samo, czy też inaczej. Teraz widzę, jakie to szalone. Nasze ciąże są identyczne. Towarzyszą nam te same emocje i objawy

- stwierdziła Brie. - Zbliżamy się do końca naszej ciąży i to będzie ta, którą zapamiętam na zawsze - przyznała. 

 
Zobacz wideo Maja Hyży opowiada o ciąży
Więcej o: