Od premiery serialu Rodzinka.pl minęło ponad 8 lat. Jak teraz wyglądają Kacper i Zosia?

Rodzinka.pl była emitowana na TVP od 2011 roku do niedawna. Ostatni odcinek piątego sezonu wyemitowano 3 maja. Jak zmieniły się przez ten czas najmłodsze dzieci, które grały w serialu?

Kiedy "Rodzinka.pl" wchodziła na ekrany telewizorów, najmłodsze dzieci, czyli Kacper i Zosia, mieli ok. 7 lat. Teraz są nastolatkami. Emilia Dankwa, czyli serialowa Zosia, która wcieliła się w rolę przyjaciółki Kacperka, ma 15 lat. Opublikowała na Instagramie zdjęcie ze świadectwem. Dziewczynka właśnie skończyła szkołę. 

Jak wygląda serialowa Zosia z Rodzinki.pl? 

"Wakacje. W piątek przyszliśmy do szkoły na krótkie zakończenie roku i odebranie świadectw w małej grupie, w sali z Wychowawczynią, a potem odbyło się zakończenie roku online i… szczerze mówiąc, totalnie nie odczułam początku wakacji… może dlatego, że od ponad 3 miesięcy i tak większość dni przesiedziałam w domu, i co prawda, uczestniczyłam w lekcjach, lecz dziennie były 2/3 i nie wpływały raczej jakoś mocno na resztę dnia – napisała Emilka pod zdjęciem na Instagramie, na którym obserwuje jej profil ponad 100 tysięcy osób. Zmieniła się przez te 8 lat od pierwszych odcinków serialu? 

 

Emilia zagrała nie tylko w Rodzince.pl, lecz także w filmie „Być jak Kazimierz Deyna”, serialu „Belfer” oraz  filmie „Zbliżenia”. 

Jak wygląda serialowy Kacperek z Rodzinki.pl?

Mateusz Pawłowski również nie przypomina już małego Kacperka z pierwszych odcinków rodzinki.pl. Z małego chłopczyka, który był jednym z najbardziej lubianych bohaterów serialu, wyrósł przystojny nastolatek. Niedawno chłopak żegnał się z produkcją Rodzinki.pl na Instagramie, na którym śledzi go ponad 70 tys. osób. Niektórzy pod ostatnimi zdjęciami napisali, że jest "nie do poznania". A wy, widzicie w nim jeszcze małego Kacperka z pierwszego sezonu Rodzinki.pl? Dajcie znać w komentarzach.

 
Zobacz wideo Mateusz Pawłowski żegna się z serialem "Rodzinka.pl"
Więcej o: