Dziennikarka śniadaniówki odciągała sobie mleko podczas emisji. Widzowie się nie zorientowali miała sprytny sposób

Dziennikarka Dylan Marie Dreyer podczas prowadzenia porannego programu ściągnęła sobie mleko. Gdyby się nie przyznała do tego, widzowie nie wiedzieliby, że właśnie ściąga pokarm dla dziecka.

Mama karmi dziecko na wizji

Dylan Marie Dreyer jest amerykańskim meteorologiem telewizyjnym pracującym dla NBC News. Jest również mamą trzyletniego synka Calvina Bradleya Fichera i sześciomiesięcznego Oliviera.

Wielozadaniowa mama ujawniła ostatnio, że karmi piersią podczas nadawania programu Today na żywo ze swojego domu. Mama karmiła dziecko, gdy zdalnie filmowała trzecią godzinę porannego programu z mieszkania w Nowym Jorku. Podczas programu 38-letnia Dylan ujawniła, że pompuje mleko za pomocą bezprzewodowych pomp. 41-letni dziennikarz Craig Melvin, z którym rozmawiała, nie mógł uwierzyć. Dodał, że nie wie, czy "Ameryka jest na to gotowa". Pomimo dużego zaskoczenia, był zafascynowany technologią. 

Muszę pompować. Mama musi zrobić mleko! 

- powiedziała Dylan.

Muszę nakarmić Olivera, a to trwa trochę dłużej, niż planowałam, więc mam przenośne pompy i jestem cała podłączona i gotowa do pracy. Wielozadaniowość

- dodała mama.

Zabawa syna i mamy

 Dylan powiedziała, że Calvin  prosi ją o używanie przenośnych pomp z jednego bardzo konkretnego powodu - chce móc bawić się ze swoją mamą. Prosi wtedy: "Założysz chodzące pompy?". Dylan odpowiada wtedy: 

Tak założę chodzące pomby, abyśmy mogli się pobawić.

Syn, ciesząc się na zabawę, mówi: 

Pompuj, pompuj, pompuj, pompuj. 

Zobacz wideo Czy karmienie piersią zabezpiecza przed ciążą?
Więcej o: