Syn Daniela Olbrychskiego chce robić karierę w USA. Niezły przystojniak

O dzieciach Daniela Olbrychskiego wiemy nie wiele. Jeden z synów Daniela Olbrychskiego mieszka w USA. Viktor Longo-Olbrychski na co dzień tworzy muzykę. 32-latek chce zrobić karierę międzynarodową.

Daniel Olbrychski to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów teatralnych i filmowych. Dla wielu Polaków to niekwestionowany król polskiego kina. Aktor doczekał się trójki dzieci. Najstarszym dzieckiem 75-latka jest muzyk Rafał Olbrychski, którego matką jest pierwsza żona Daniela Olbrychskiego - Monika Dzienisiewicz. Mężczyzna doczekał się także córki, która nazywa się Weronika. Kobieta na co dzień działa w świecie mody. Najmłodszą pociechą Olbrychskiego jest 32-letni syn Viktor Longo-Olbrychski.

Najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego ma dwa nazwiska

Viktor Longo-Olbrychski urodził się w 1988 roku, zatem ma już 32 lata. Jego matką jest Barbara Sukowa. Daniela Olbrychskiego z kobietą połączył gorący romans. Niestety szybko się skończył, bowiem aktor nie planował żyć z matką swojego najmłodszego dziecka. Kobieta robiła wszystko, aby ograniczyć kontakty ojca z synem. Olbrychski reagował bardzo nerwowo na każdy jej ruch. Mimo wszystko aktor starał się kontaktować z synem, lecz nie przynosiło to zamierzonego efektu. Jakiś czas później kobieta związała się z amerykańskim artystą. Para wraz z Viktorem opuściła kraj i zasiedliła się w Stanach Zjednoczonych. Przez ten czas dziecko wychowywał Robert Longo. Dowodem wdzięczności Viktora dla swojego ojczyma jest przyjęcie jego nazwiska. Aktualnie Daniel Olbrychski wraz z synem mają dobry kontakt. Viktor Longo-Olbrychski odwiedził nawet swoją rodzinę w Polsce. 

 
 

Daniel Olbrychski i Viktor Longo-Olbrychski są do siebie bardzo podobni

Daniela Olbrychskiego i Viktora Longo-Olbrychskiego łączy nie tylko nietuzinkowa uroda i uderzające podobieństwo, lecz przede wszystkich artystyczna dusza. 32-latek próbował sił w modelingu, fotografii i muzyce. Po wielu próbach stwierdził, że jego serce należy do muzyki. Jego hity możemy znaleźć w serwisie Spotify. Twórczość mężczyzny określana jest bardzo oryginalnie. 

mieszanka chłodnego, ulicznego popu z domieszką mrocznego i ziemskiego folk rocka

Viktor Longo-Olbrychski publikuje także swoje hity w mediach społecznościowych. Skupia się głównie na Instagramie i YouTubie.

 
 
 

Przeczytaj także:

Więcej o: