Marta Żmuda Trzebiatowska pozuje po nieprzespanej nocy. Pozuje bez makijażu

Marta Żmuda Trzebiatowska po raz drugi została mamą. Opublikowała zdjęcie, w którym opisuje uroki i trudny macierzyństwa. Fani docenili jej naturalność i otwartość.

Marta Żmuda Trzebiatowska o urokach macierzyństwa

Marta Żmuda Trzebiatowska jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio porusza głównie temat macierzyństwa. Nic dziwnego, bowiem pod koniec 2019 roku została drugi raz matką. Na Instagramie czuje się bardzo swobodnie. Niejednokrotnie publikuje zdjęcia w naturalnych odsłonach. Teraz pokazała zdjęcie po nieprzespanej nocy. Przy okazji mówi o macierzyństwie.

Dziś trochę niewyspana, ale maksymalnie szczęśliwa. Wiecie co, ja chyba po prostu lubię być mamą. Nie zawsze jest lekko, ale lubię stawiać czoła wyzwaniom, jakie przynosi każdy dzień... i noc. Nie sądziłam, że podjęcie się tej roli po raz drugi przyniesie mi aż tyle radości. Pozdrawiam wszystkie mamusie zwłaszcza
 

Wpis świeżo upieczonej mamy komentowali pełni uznania fani.

Niewyspana, ale szczęśliwa to najważniejsze
Mama ma zawsze power
Najlepsza rola świata
Gratuluję narodzin widać, że jest Pani bardzo szczęśliwa

- pisali fani Marty Żmudy-Trzebiatowskiej.

Marta Żmuda Trzebiatowska po raz drugi została matką

Marta Żmuda Trzebiatowska jest w szczęśliwym związku z Kamilem Kulą. Dowodem ich miłości jest dwoje dzieci. W 2017 roku urodził się na świecie syn Bruno, zaś pod koniec grudnia 2019 roku małżeństwo powitało na świecie córeczkę. Para zdecydowała się nie podawać przez długi czas płci ani imienia dziecka. Paparazzi przyłapali małżeństwo gdy opuszczali szpital. Mimo tego, że noworodek znajdował się w nosidełku, udało się określić jego płeć. Aktorka zwierzyła się na Instagramie, jak ważny jest dla niej najbliższy rok. 

Ten rok zaczął się dla mnie niesamowicie...  Wszystko miało swój początek tak naprawdę dużo, dużo wcześniej: wspaniałe, długo wyczekiwane zmiany w życiu zawodowym, piękne zmiany w życiu osobistym. Dziś żyje w innym już świecie. Dawnych planów nie ma, ale są nowe marzenia. Niech się spełnią. Wszyscy musimy się w tej nowej rzeczywistości jakoś odnaleźć... A Wy jak sobie radzicie? Wysyłam Wam wiele serdecznych myśli. M.

- napisała Marta Żmuda Trzebiatowska na Instagramie.

 

Przeczytaj także:

Więcej o: