Sia niedawno została mamą, teraz już jest babcią. Jak to możliwe?

Sia wkrótce zostanie babcią. Zaledwie kilka miesięcy temu adoptowała dwójkę pełnoletnich chłopców. Jeden z nich spodziewa się bliźniaków. Piosenkarka podzieliła się radosną nowiną w najnowszym podcaście.

44-letnia Sia adoptowała dwóch pełnoletnich chłopców

Sia to jedna z najpopularniejszych amerykańskich wokalistek. Jest autorką przebojów takich jak "Chandelier", "Cheap Thrills" oraz "Elastic Heart". Jest bardzo oryginalna - nie raz zaskakiwała fanów swoją kreatywnością. Jakiś czas temu zdecydowała się na adopcję. Została mamą dwóch pełnoletnich chłopców. 

W ubiegłym roku adoptowałam dwóch synów. Obaj mieli po 18 lat, teraz mają po 19 lat

- wyjaśniła Sia w wywiadzie dla youtubowego kanału Sirius XM.

Sama dodała, że chłopcy już wcześniej przebywali w rodzinie zastępczej, lecz ze względu na osiągniecie pełnoletności, musieli opuścić dom. Teraz zamieszkali z wokalistką.

 

Sia została babcią

Jeszcze nie dawno gwiazda deklarowała, że chcę na zawsze pozostać singielką. Mimo tego poczuła w sobie instynkt macierzyński. Sia nie musiała długo czekać na powiększenie rodziny. Jeden z jej synów został ojcem, a tym samym kobieta została babcią. Twórczyni hitu "Chandelier" wyjaśniła, że na początku były obawy. 

Na początku byłam przerażona. Teraz już się uspokoiłam. Dzieci mówią do mnie "Nana

- powiedziała Sia.

Gwiazda przyznała, że jej dzieci mają trudną przeszłość i walczą z ogromnymi traumami. Kobieta chce dla nich jak najlepiej. Odniosła się do trudnego tematu, jakim jest rasizm. 

Jestem zażenowana, że dopiero po adopcji dwóch synów, którzy są Afroamerykanami, zrozumiałam, przez co oni muszą na co dzień przechodzić

- dodała przyszła babcia.

Jak Sia odnajdzie się w roli babci? Życzymy jej najwięcej cierpliwości i zdrowia!

Przeczytaj także: 

Więcej o: