Martyna Gliwińska pokazała pokój dziecka. Jest urządzony w stylu indiańskim

Martyna Gliwińska została mamą w marcu. Fani dowiedzieli się o tym z prasy. Sama Gliwińska dopiero w kwietniu opublikowała zdjęcie z potomkiem. Teraz pokazała, jak wygląda pokój dziecka.

Informację o narodzinach dziecka Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka podał tygodnik "Na żywo". Martyna Gliwińska dopiero w kwietniu pochwaliła się zdjęciem synka. Fani wówczas zachwycali się maleństwem. Pisali: "M&K jak dwie krople wody.", "Kobiety mają moc! Są jeszcze silniejsze niż mężczyźni! Zdrowia dla Waszej dwójki.", "Śliczny bobas, piękny naprawdę gratuluję ślicznego synka.". Imię dziecka, które wybrała Martyna to Kazimierz. 

Martyna Gliwińska pokazała zdjęcia pokoju Kazika

Martyna Gliwińska pokazała na InstaStories sypialnię synka. Pokój urządzony jest w stylu indiańskim. 

Martyna Gliwińska pokazała pokój synkaMartyna Gliwińska pokazała pokój synka Martyna Gliwińska/ Instagram

Pokój dla dziecka w stylu indiańskim

Pokój synka Gliwińskiej i Bieniuka jest w dwóch kolorach: białym i granatowym. Na zdjęciach widać drewniane meble w białym kolorze, a ozdoby wykonane są ze sznurków. Nad łóżeczkiem Kazia znajduje się baldachim w kształcie indiańskiego namiotu, a na nim łapacz snów. Na jednej ze ścian widać makramę autorstwa Martyny Gliwińskiej. Przypominamy, że celebrytka jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Na ścianie widac również uroczą lampę z imieniem chłopca. 

 

Kazik, to nie jedyne dziecko Jarosława Bieniuka. Mężczyzna samotnie wychowuje troje dzieci ze związku z Anną Przybylską - Szymona Bieniuka, Jana Bieniuka i Oliwię Bieniuk. Niedawno jego była dziewczyna Martyna Gliwińska urodziła dziecko. Ojcem jest Jarek. 

Zobacz również: Joanna Krupa pokazała pokój dziecka. Fani chwalą za normalny, niewymuskany instagramowo pokój

Zobacz wideo Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska na kuligu
Więcej o: