Barbara Kurdej-Szatan wybrała imię dla dziecka. Zainspirowała się inną znaną parą?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafała Szatan już jakiś czas temu ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Imię dla dziecka, które wybrali, jest pochodzenia starogermańskiego i oznacza właściciela bogatego domu

Imię dla dziecka Barbary Kurdej-Szatan

34-letnia Barbara Kurdej-Szatan to mama Hanny Szatan i żona Rafała Szatana. Niedawno poinformowała swoich fanów, że wraz z mężem spodziewają się drugiego dziecka. Aktorka jest w siódmym miesiącu ciąży. Parę tygodni po ogłoszeniu dobrej nowiny, przyznała, że imię dla dziecka wybrali dość szybko. W rozmowie z przeambitni.pl, dodała: "Wybraliśmy je dość wcześnie. Mówimy do brzucha tym imieniem, więc pewnie się nie zmieni. Jest to imię polskie".

Aktorka przyznała, że bardzo podoba jej się imię Laura, ale nie będzie to imię jej dziecka, ponieważ, jak donoszą portale plotkarskie, spodziewa się chłopca. Ostatnio na świat przyszła dziewczynka o imieniu Laura u Ani Lewandowskiej i Roberta Lewandowskiego. Czy Basia zainspiruje się imieniem innej znanej pary? Według serwisu "Pudelek" syn Basi i Rafała będzie miał na imię Henryk tak samo, jak nowo narodzony syn Małgorzaty i Radosława Majdanów.

Znaczenie imienia dla dziecka - Henryk

Henryk to imię pochodzenia starogermańskiego i oznacza właściciela bogatego domu lub władcę bogatego kraju. Jest opanowanym i ambitnym mężczyzną. Nie przejmuje się opinią i żyje po swojemu. Wrodzona inteligencja, pomaga mu w podejmowaniu słusznych decyzji. Zdarza się jednak, że kieruje się emocjami. Często poświęca się dla bliskich znajomych – lubi pomagać i służyć. Chętnie angażuje się w zbiorowe przedsięwzięcia. Henryk to urodzony szczęściarz i sympatyczny lekkoduch. 

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan" prawie popłakała się na wieść, o zawieszeniu "TzG
Więcej o: