Urodziła dziecko na Wisłostradzie. O pomoc poprosiła policjantów drogówki

Korek na Wisłostradzie w Warszawie uniemożliwił ciężarnej poród w szpitalu. Kobieta urodziła dziecko w samochodzie. Otrzymała wsparcie policjantów.

We wtorek 30 czerwca około południa w Warszawie na Wisłostradzie zderzyły się dwa samochody, przez co powstał duży korek. Doszło do niecodziennej sytuacji - w jednym z samochodów stających w korku znajdowała się para, która jechała do szpitala, ponieważ kobieta zaczęła rodzić. Przyszli rodzice wezwali na pomoc pogotowie, niestety przez korek ratownicy nie mogli dojechać do ciężarnej.

Policjanci pomogli mamie z noworodkiem

W tym czasie kobieta urodziła dziecko w samochodzie. Po przyjściu dziecka na świat rodzice podjechali do policjantów, którzy zabezpieczali kolizję i poprosili ich o pomoc. Funkcjonariusze przyspieszyli przyjazd karetki na miejsce, dzięki czemu mama z noworodkiem zostali zabrani do szpitala. 

Faktycznie na Wisłostradzie w okolicy ulicy Boleść do policjantów podjechał samochód z kobietą, która urodziła dziecko. Kobieta z dzieckiem została przetransportowana karetką do szpitala

- powiedziała portalowi WawaLove Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej.

Podczas oczekiwania na karetkę, policjantka starała się udzielić kobiecie wsparcia psychologicznego. Funkcjonariusze zostali z kobietą do momentu przyjechania karetki.

Zobacz wideo Gliwice. Policjanci eskortowali przyszłą mamę do szpitala
Więcej o: