Córka Madonny ma już 23 lata. Wzięła udział w sesji na plaży, wygląda jak mama

Córka Madonny, Lourdes Leon ma już 23 lata. Ostatnio wzięła udział w gorącej sesji na plaży. Zachwyca piękną figurą i nienaganną urodą. Jest istną kopią swojej mamy.

23-letnia Lourdes Leon to córka Madonny oraz jej byłego partnera Carlosa Leona. Dziewczyna nazywana jest zdrobnieniem imienia, po prostu "Lola". 23-latka ma własny styl i nie boi się paparazzi. Dzięki swojej sławnej mamie szybko wkroczyła do świata sławy. Od kilku lat podbija światowy show-biznes. Media za każdym razem porównują ją do mamy. Lubi za wszelką cenę zwracać na siebie uwagę. Media niejednokrotnie opisywały jej kontrowersyjne zachowania. Teraz postanowiła pobawić się w modelkę. 

23-letnia Lourdes Leon pozuje na plaży w skąpej i wyciętej sukience

Lourdes Leon nie raz udowadniała, że jest niezależna i nic nie robi sobie z tego, że jej mama jest tak popularna. Dziewczyna ma własny styl i żyje wyłącznie swoim życiem. Postanowiła wziąć udział w gorącej sesji na plaży przy zachodzie słońca. Pozuje w skąpej sukience z wyciętym materiałem na boczkach. Prezentuje nie tylko swoje krągłości, ale i piękne, bujne loki. Podobieństwo do Madonny jest uderzające.

 
 
 

Fani podziwiają dziewczynę za jej naturalność i kobiece kształty. Rzadko, która 23-latka pokazuje się podczas sesji zdjęciowych w tak delikatnym i stonowanym makijażu. Na pierwszy rzut oka Lourdes Leon to skóra zdjęta z Madonny.

Córka Madonny aktywnie prowadzi Instagrama

Jeszcze jakiś czas temu Madonna nakazywała swoim dzieciom, aby za wszelką cenę chroniły prywatność. Z tego względu Lourdes Leon unikała rozgłosu. Odkąd zaczęła dorosłe życie, jej poczynania są stale śledzone przez paparazzi. Przełomowym momentem było założenie konta na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 30 tysięcy internautów. Aktywnie prowadzi swoje konto i regularnie zamieszcza zdjęcia. 

 
 
Zobacz wideo "Bodyguard". Główną rolę mogła grać... Madonna

Przeczytaj także:

Więcej o: