Cezary Pazura ma czwórkę dzieci. Córka Amelia skończyła 11 lat. Jest kopią mamy

Cezary Pazura jest dumnym tatą. Niedawno jego córka Amelia kończyła 11 lat. Z tej okazji aktor opublikował zdjęcie ze swoją ukochaną jubilatką. Fani sugerują, że dziewczynka jest podobna do swojej mamy - Edyty Pazury.

Cezary Pazur pokazał 11-letnią córkę Amelię

Cezary Pazura to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Jest z związku małżeńskim z Edytą Pazurą. Dowodem ich miłości jest czwórka dzieci - Amelia, Antoni, Rita i Anastazję, która jest dzieckiem z pierwszego małżeństwa mężczyzny. Aktor wraz z żoną starają się chronić prywatność swoich pociech. Niekiedy robią wyjątek i publikują zdjęcia w mediach społecznościowych. Zawsze pamięta o urodzinach swoich potomków. Córka Amelia jakiś czas temu obchodziła 11. urodziny. Cezary Pazura zdecydował, że to świetna okazja na podzielenie się z fanami uroczym zdjęciem, które podpisał: 

Dziś moja Gwiazdeczka Córcia Amelia kończy 11 lat! Wkracza w wiek nastolatki. Żyj szczęśliwie Kochanie 100 lat! Szczęśliwy , dumny Tatuś. P. S. Koledzy twierdzą, że czas kupić „bejsbola”. Kompletnie nie wiem o co chodzi?
 

Internauci sugerują, że dziewczynka to skóra zdjęta z mamy - Edyty Pazury. 

Sto lat.. bardzo podoba do żony
Cała mama. Przykro mi Panie Czarku, nic z taty. 

Z kolei inni fani zauważają uderzające podobieństwo do Cezarego Pazury. 

Po prostu twoja kopia!
Ale podobna do tatusia!!!
Ale córa micro Czarek...

A waszym zdaniem do kogo podobna jest Amelka?

Cezary Pazura żartobliwie dodaje, że koledzy sugerują mu kupno "bejsbola". Z pewnością chodzi o urodę dziewczynki i to, że na pewno za jakiś czas będzie miała powodzenie wśród chłopców. Każdy tatuś dba o to, aby jego córka trafiła w odpowiednie ramiona. W tym przypadku będzie na pewno podobnie.

Przeczytaj więcej:

Więcej o: