Mama przebiera się za syrenę. Kilkuletnia córka idzie w jej ślady? Eksperymentuje z kolorem włosów i makijażem

Charity Grace LeBlanc przebiera się m.in. za syrenę. Jej córka zainspirowała się mamą i ma tęczowe włosy. Co na to internauci? Niektórzy rodzice są zachwyceni. Inni krytykują.

Charity Grace LeBlanc jest gwiazdą mediów społecznościowych. Ma kanał na YouTube i profil na Instagramie. Pokazuje efekty sesji zdjęciowych, do których przebiera się za syrenę. W 2017 roku zrobiło się o niej głośno po tym, jak pochwaliła się, że własnoręcznie pofarbowała włosy 2-letniej córce. Jedni doceniali, że chciała spełnić marzenie dziecka, inni skrytykowali ją ją za lekkomyślność.

Blogerka farbuje córce włosy

Charity Grace LeBlanc nagrała cały proces farbowania włosów córce i opowiedziała o szczegółach, zaznaczając między innymi, że to półpermanentna wersja i że nie używa rozjaśniacza na włosach córki, bo "nie chce ich zniszczyć, a córka jest jeszcze bardzo mała". Gdy Charity LeBlanc opublikowała nagranie i zapytała: "czy pozwolilibyście swojej córce to zrobić?". Część internautów odparła, że "nie zrobiliby tego dziecku." 

To jest tak nieodpowiedzialne z twojej strony. Oczywiście, że córka się cieszy, bo ona jest dzieckiem. Ona nie wie, czego chce. To zniszczy jej włosy i naturę

- skomentował jeden z internautów. - "Moim zdaniem szczyt nieodpowiedzialności i powinni jej ograniczyć prawa rodzicielskie. Nie plećcie bzdetów że nie, skoro ona teraz jej włosy farbuje to za rok co, tatuaż na całe ramię?" - dodał kolejny. Teraz dziewczynka jest pięciolatką i ma jeszcze bardziej odważny wizerunek. Tęczowe włosy i kolorowy makijaż

 

Okazuje się, że blogerka ma wielu fanów. 

Czy jej włosy były naturalnie jasne, czy użyłaś rozjaśniacza? Moja córka ma prawie 3 lata i wciąż prosi o różowe włosy, ale na ciemnych włosach nie ma takiego efektu. Zazdrościmy!
Jesteście piękne.
Cudowne syrenki.
Jesteście dla mnie inspiracją

- czytamy pod postem. 

A wy co sądzicie o farbowaniu włosów dzieciom? Dajcie znać w komentarzach!

Zobacz wideo Sposoby na tanie wakacje z dziećmi
Więcej o: