Natalia Siwiec założyła córce sukienkę w stylu retro. Fanka: Szpeci jej urodę

Natalia Siwiec z chęcią dzieli się na Instagramie nie tylko swoimi stylizacjami, lecz także córki. Tym razem strój dziewczynki nie przypadł fankom do gustu.

Natalia Siwiec często pokazuje zdjęcia córki w mediach społecznościowych. Mia podbija serca internautów. Są zachwyceni urodą dziewczynki. Pod ostatnim postem skrytykowali jednak Natalię Siwiec za to, jak ubrała córkę. 

"Staromodna" sukienka oszpeca córkę Natalii Siwiec?

Natalia Siwiec zwykle zakładała Mii ubranka luksusowe. Ubierała w podobnym stylu, co siebie. Teraz celebrytka postawiła na retro. Założyła dziewczynce sukienkę z grubego materiału w czerwoną kratę. Z przodu zapinana na guziki i wiązana na ramionach kreacja nie spodobała się internautkom. Nazwały strój "staromodnym". 

 
Mia jest śliczna, ale ten strój brzydki, szpeci urodę dziecka.
Tragedia, chyba za darmo dali, co?
Trochę jak amisze.
 Nie zawsze to, co się dostaje za darmo od różnych firm, jest piękne. Trzeba mieć własny styl w ubieraniu dziecka

- czytamy w komentarzach. Natalia Siwiec co jakiś czas wzbudza kontrowersje. Niedawno opublikowała zdjęcie, na którym widać jak modelka pozuje w skąpym bikini w bardzo seksownej pozie. Ręce włożyła w majtki i lekko je odgięła. To oburzyło internautki. Zobacz: Natalia Siwiec na zdjęciu wkłada ręce w majtki. Fanki grzmią: Co za 15 lat powiesz córce? Odpowiedziała.

Natalia Siwiec świetnie odnalazła się w roli mamy. Wielokrotnie podkreślała, że macierzyństwo zmieniło ją na lepsze. - "Dużo zmienia się w kobietach. Ja stałam się znacznie bardziej pewna siebie. Nie wiem, z czego to wynika. Może ze świadomości, że dałaś życie i że masz osobę, która do końca życia będzie cię kochać. Przyszło do mnie uczucie, że niczego już nie muszę. Jestem spełniona i mogę się już tylko cieszyć życiem. (...) Dziękuję Mii za to, że się pojawiła. W pewnym sensie ocaliła nasze życie. (...) Dziecko uczy cię tak wielu rzeczy: bezinteresownej miłości, cieszenia się małymi rzeczami" - mówiła pod koniec ubiegłego roku podczas rozmowy z Natalią Hołownią. 

Zobacz wideo Dziecko Natalii Siwiec ćwiczy na urządzeniu do utrzymywania równowagi
Więcej o: