Biorą je za bliźniaczki, tymczasem jedna to 33-letnia mama, a druga 15-letnia córka. Wiecie, która to która?

33-letnia Chelsie urodziła córkę, Kennedy kiedy miała zaledwie 17 lat. Teraz Kenny wygląda zupełnie tak, jak jej mama. Użytkownicy TikToka nie dowierzają, że dzieli je 16 lat różnicy.

Użytkowniczka TikToka, Kennedy Rian opublikowała film, na którym pokazuje swoją mamę, Chelsie D'Amico. Obejrzano go ponad 7.8 million razy. Dziewczyna zainspirowała się tym, co słyszy na co dzień - "jak to możliwe, że to twoja mama", "wyglądacie, jak bliźniaczki". 

tok.com/@ken.riantok.com/@ken.rian tok.com/@ken.rian

Film został stworzony z okazji 33-letnich urodzin Chelsie. Zebrał ponad 3,2 tysiąca komentarzy. Większość z nich wyraża niedowierzanie, że Kennedy może mieć tak młodą mamę. Niektórzy pytali, ile lat miała Chelsie, kiedy urodziła córkę - ona odpowiedziała, że 17. Córka nie tylko ma bardzo podobne rysy twarzy, lecz także obie mają blond włosy, gęste, ciemne rzęsy. 

 

Co ciekawe, Chelsie nie widzi aż takiego podobieństwa w swojej córce. Przekonała się jednak, że musi być ono znaczące, kiedy Kennedy bez problemu odblokowała jej telefon za pomocą funkcji rozpoznawania twarzy (niektóre modele iPhone mają taką opcję). 

 

Chelsie, oprócz Kennedy ma jeszcze dwójkę dzieci - syna, Elliotta i córkę - Jagger. Nazywa się na Instagramie szczęściarą i wyraża wdzięczność za męża, który jest wspaniałym tatą. Pokazała, jak świętowała Dzień Matki, opisała też podróż z córkami w poszukiwaniu plaży, kiedy chciały wyrwać się z domu chociaż na chwilę podczas pandemii. 

To nie jedyna mama i córka, które są do siebie bardzo podobne. Opisywałyśmy 42-letnią nauczycielkę, która wygląda niewiarygodnie młodo i jest bardzo podobna do swojej 19-letniej córki

Więcej o: