Mama dała 19-letniej córce skandaliczny prezent: Niech wiedzą, że za to zapłacę. Goście w szoku

W jednym z odcinków amerykańskiego reality show "sMothered", mama ogłosiła na przyjęciu zorganizowanym z okazji ukończenia szkoły córki, że w prezencie opłaci jej zabieg plastyki brzucha. Dodała, że córka ma za dużo "obwisłej skóry". Goście byli w szoku.

„SMothered” to reality show emitowane na TLC, w którym widzowie mogą obserwować mamy i córki, które łączy silna więź. W jednym z odcinków pokazano imprezę z okazji ukończenia szkoły 19-letniej Brittani. 55-letnia Mary, mama dziewczyny, podczas przemówienia, ujawniła, że jej córka miała w ubiegłym roku operacją zmniejszenia żołądka. Teraz w prezencie od mamy otrzymała zabieg abdominoplastyki brzucha. Wskazaniami do tej operacji jest nadmiar wiotkiej skóry brzucha, która zwisa i wygląda nieestetycznie. Podczas operacji fałd skórny zostaje usunięty. 

Operacja plastyczna brzucha w prezencie od mamy

Brittani chciała mieć operacją plastyczną brzucha, ponieważ straciła sporo kilogramów, a zostało jej dużo luźnej skóry. Chcę, aby wszyscy wiedzieli, że za to zapłacę

- powiedziała 55-latka. Zapowiedziała, że wraz z córką pójdzie do lekarza i zaplanują operację.

Reakcja córki zaskakująca, goście zakłopotani

Brittani podziękowała mamie za przemówienie oraz prezent. Nazwała Mary "najlepszą przyjaciółką", ale goście byli zakłopotani. Nie spodobało im się to. Stwierdzili, że Mary upokorzyła swoją córkę

Nie mogę uwierzyć, że to powiedziała

- powiedział Chris, przyjaciel Brittani.

Gdyby moja mama powiedziałaby coś takiego na głos, zawstydziłabym się

- dodała Anastasia. Dawn, przyjaciel mamy i organizator imprezy Dawn również stwierdził, że zszokowało go zachowanie Mary. A co czuła jej córka? - Nie było to zawstydzające, ponieważ wiele przeszłam. Nie wstydzę się tego. Miałam kompleksy i problem z samoakceptacją. Byłam zastraszana.To co się stało sprawiło, że jestem teraz kimś innym. Jestem taka, jaka zawsze chciałam być. Jestem z tego dumna, a z prezentu niezmiernie się cieszę" - wyjaśniła Brittani.

Zobacz wideo Małgorzata Socha o prezentach dla dzieci
Więcej o: