Małgorzata Rozenek przegrzewa dziecko? Zdecydowanie odpowiedziała na komentarz fanki

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z "idealnej soboty". Fanki zachwycają się małym Heniem, ale niektóre z nich dostrzegły niepokojący szczegół. Małgorzata Rozenek dosadnie odpowiedziała na ich obawy.

Małgorzata Rozenek dostaje porady parentingowe

Minęły ponad trzy tygodnie od porodu Małgorzaty Rozenek. Mama często pokazuje na Instagramie, jak wygląda jej życie. Pokazała już wózek Henia i opisała jak wyglądał pierwszy spacer. Wrzuciła zdjęcie dwóch starszych synów z bratem, pokazała spotkanie rodzinne, podczas którego rodzina mogła poznać dziecko. Ostatnio pochwaliła się także tym, że dwa tygodnie po porodzie wróciła na plan programu "Projekt Lady". Jest także zdjęcie z "perfekcyjnej soboty". Małgorzata Rozenek opisała je w ten sposób:

Tak teraz wygląda idealna sobota. Jak to się wszystko zmienia. Spokojnego weekendu, kochani 
 

Na zdjęciu Małgorzata Rozenek leży obok Henia i korzysta z tabletu. Dziecko śpi w otulaczu, pod kołdrą. "Pilnuje" go jeden z psów Rozenek. Na zdjęcie od razu zareagowały fanki Małgorzaty. Większość z nich zachwyca się synkiem, niektóre dzielą się wspomnieniami, jak u nich wyglądały pierwsze tygodnie z dzieckiem. Jedna z nich zadała typowe pytanie "instagramowej matki", mianowicie:

Czy to dziecko nie ma za ciepło? 

Małgorzata Rozenek odpisała: "zaczyna się". Na szczęście wiele kobiet stanęło za Małgorzatą, pisząc:

zwracać uwagę Kobiecie, która urodziła trzecie dzieciątko, że coś robi przy nim źle... słabe! Małgosiu jesteś supermamą i świetnie wiesz, co twoim chłopakom potrzeba do szczęścia
Za ciepło i tablet z promieniowaniem za blisko. Krejzi, spierajmy się kobiety, a nie dowalajmy sobie. 

Kawa podczas karmienia piersią też wywołała kontrowersje

To nie pierwsza taka dyskusja na profilu Małgorzaty Rozenek. Parę dni temu gwiazda napisała, że ma za sobą trudną, nieprzespaną noc. Zapytała, czy może napić się kawy, kiedy karmi piersią: "Kawę, kroplówką. Błagam, powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł". Mamy radziły Małgorzacie, dzieliły się z nią swoimi historiami, ale niektóre wykorzystały podzielenie się wątpliwościami, żeby wytknąć jej niewiedzę.

Zobacz wideo
Więcej o: