Anna Lewandowska pokazuje brzuch. Fanka porównuje ze zdjęciami paparazzi: "Po co zaklinać rzeczywistość na insta"

Anna Lewandowska urodziła niewiele ponad miesiąc temu, a już startuje z wyzwaniem treningowym na Instagramie. Razem z fankami, a także znanymi przyjaciółkami chce wrócić do formy. Zdjęcia z gołym brzuchem wywołały dyskusję w komentarzach. Wypowiedziała się też Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska rusza z wyzwaniem treningowym po porodzie

Anna Lewandowska ogłosiła powrót do treningów. Trenerka ponad miesiąc temu urodziła drugą córkę, Laurę. Każda kobieta po porodzie, która chce zacząć ćwiczyć, powinna skonsultować się z lekarzem - do tego zachęca Anna Lewandowska. Sama dostała zielone światło na treningi mięśni głębokich już kilka tygodni temu. Na trening wzmacniający mięśnie i spalający tłuszcz musiała jeszcze chwilę poczekać. Okazuje się, że ten czas już nadszedł, więc gwiazda rusza z wyzwaniem "Fighter Challenge". Są to treningi live, które Anna Lewandowska ułożyła sama i przetestowała w zaciszu domowej siłowni.

 

Motywować grono fanek trenerki mają także Joanna Jędrzejczyk oraz... Katarzyna Zielińska. Może dziwić to nazwisko tutaj, bo Kasia i Anna nie chwaliły się znajomością w mediach społecznościowych. Kasia Zielińska zaczęła ćwiczyć z Anna Lewandowską już jakiś czas temu, a zdjęciami z wyczerpujących treningów chwaliła się na Instagramie. 

Dyskusja na temat brzucha w komentarzach

Wyzwanie Anny Lewandowskiej rozpoczęło się od treningu z gumami mini band. To bardzo popularne akcesoria do ćwiczeń. Treningi z gumami są szczególnie polecane, kiedy ćwiczymy w domu i nie mamy dostępu do sprzętu do ćwiczeń z siłowni. Anna Lewandowska zachęca do wspólnych ćwiczeń prezentując goły brzuch. Zwróciły na to obserwujące profil fanki. Odwołują się do zdjęć paparazzi, zrobionych podczas wizyty Anny Lewandowskiej z mężem i córkami w warszawskich Łazienkach:

Na pudelku są Pani zdjęcia. Widać ciążowy brzuch. Osobiście nie mam nic do tego, bo to jak najbardziej normalne, tylko po co zaklinać rzeczywistość na insta?

Odpowiedzi na tę wiadomość jest ponad 30. Większość z nich broni Anny Lewandowskiej. Obserwatorki piszą - słusznie - że każdy na zdjęciach chce wyglądać dobrze, więc szuka odpowiedniego ustawienia ciała. Pytają: serio porównujesz zdjęcia zrobione od przodu ze zdjęciami zrobionymi z profilu?". Wypowiedziała się też Anna:

Przecież ja mam lekki brzuch! Kto mówił, że nie? Hahaha zresztą dzisiaj Wam pokażę. Nie przerabiam zdjęć. A zdjęcia paparazzi... no cóż... zawsze są niekorzystne, co poradzić.
Zobacz wideo
Więcej o: