Córka Doroty Gardias gra na skrzypcach. Fani patrzą na co innego: Ale do pani podobna!

Dorota Gardias na swoim Instagramie pokazała domowy koncert, który przygotowała jej córka. "Najlepszy prezent urodzinowy!".

Dorota Gardias z córką

Dorota Gardias jest polską dziennikarką i prezenterką telewizyjna, a także mamą małej Hani. W mediach wielokrotnie wypowiadała się, że córka odmieniła jej całe życie. "Hania, która pojawiła się w moim życiu, to najpiękniejsza historia, jaka mi się przydarzyła. Zastanawiam się, dlaczego tak późno zdecydowałam się na to, żeby zostać mamą ". Niedawno na Instagramie pochwaliła się wideo, na których córka gra na skrzypcach.

W dniu urodzin dziennikarki jej córka zrobiła domowy koncert niespodziankę, który wzruszył i zachwycił mamę. Występ odbył się w kuchni

Najlepszy prezent urodzinowy! #prywatnykoncert #love #dziękuje #kocham #naj

- napisała pod postem Dorota.

Dorota GardiasDorota Gardias Dorota Gardias - instagram

Domowy koncert dla mamy

Koncert dziewczynki wywołał zachwyt wśród fanów. Pod filmem zobaczyć można było nie tylko aprobatę dla umiejętności muzycznych dziewczynki, ale i wiele życzeń z okazji 40. urodzin mamy. Internauci pisali:

"Pani Dorotko spełnienia marzeń i samych cudownych chwil w życiu. Hania...Wielka scena na nią czeka, te ruchy, ten luz... Jeszcze o niej będzie głośno",

"Ale czad. Pani Doroto zdrowia, szczęścia i miłości i co roku takiej superowej imprezki",

"Ale do pani podobna!",

"Haneczka wymiata, super występ. Rośnie mała skrzypaczka".

Zobacz wideo Aneta Zając świętuje urodziny synów
Więcej o: