Anna Nowak-Ibisz pokazała syna. Pozuje obok znanego taty. Są jak dwie krople wody!

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz rozwiedli się ponad 10 lat temu, jednak nadal mają ze sobą dobry kontakt. Razem wychowują syna. Niedawno gwiazda podzieliła się z fanami wspólną fotografią taty i syna. Są do siebie bardzo podobni!

Anna Nowak-Ibisz pokazała zdjęcie syna z ojcem, Krzysztofem Ibiszem

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz rozwiedli się ponad 10 lat temu. Spędzili ze sobą cztery lata. Jak się okazuje, wciąż łączą ich przyjazne relacje. Często spotykają się na wspólne spacery i kolacje. Wspólnie wychowują syna. Vincent ma już 14 lat i jest przystojnym młodzieńcem. Niedawno z okazji Dnia Ojca Anna Nowak-Ibisz opublikowała fotografię taty z synem. Są do siebie bardzo podobni. 

 
Ojciec i syn! Trzymam za nich kciuki jak zawsze, bardzo mocno! Aby syn miał z kogo czerpać i aby Ojciec wiedział, że ma oparcie w synu. W imię ojca i syna

- podpisała fotografię była żona Krzysztofa Ibisza.

Jakiś czas temu opublikowała jeszcze inną wspólną fotografię Vincenta i jego taty. Zdjęcie zostało zrobione na planie programu "Taniec z gwiazdami". Musimy przyznać, że Vincent to istna kopia ojca. Anna Nowak-Ibisz przyznała, że cieszy się ze spotkań ojca z synem.

Lubię patrzeć na nich razem, lubię robić im zdjęcia z bezpiecznego dystansu, cieszę się, że syn chce odwiedzać tatę w pracy i uczyć się tej roboty od najlepszych. Scena ma swoją magię, ale zanim ruszą kamery, dzieją się dużo ciekawsze rzeczy, show trzeba przygotować i poprowadzić w odpowiedni sposób

- napisała prezenterka.

 

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz o swojej relacji po rozstaniu

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz pozostali w dobrych stosunkach. Chętnie publikują zdjęcia w mediach społecznościowych. Relacjonują wydarzenia z życia prywatnego. Często wybierają się na długie spacery. Jakiś czas temu Anna Nowak-Ibisz odpowiedziała na komentarz internautki dotyczący kontaktu z byłym mężem.

Trzeba mieć jaja to raz, a dwa i trzy: dużo miejsca na zrozumienie i schowanie swoich spraw głęboko do kieszeni. Można wtedy wypaść razem na spacer i zjeść razem obiad, świat się nie zawali, a znormalnieje.

Dłużny nie pozostał Krzysztof Ibisz. Cyklicznie zamieszcza wspólne zdjęcia z byłą żoną i synem. 

Ex żona, ex mąż, wciąż aktualne ich dziecko i Nicpoń Super Pies. Zdobywają odporność w lesie

- napisał Ibisz.

 

Przeczytaj także:

Więcej o: