Małgorzata Rozenek na pierwszym spacerze z dzieckiem. Pokazała wózek retro. To ekologiczny model. Cena? Zawrotna

Małgorzata Rozenek na swój Instagram wstawiła zdjęcia z sesji z pierwszego spaceru z dzieckiem. "Z Henryczkiem na spacerku, kocham takie spokojne, ciepłe dni. Po ostatnich deszczach niespokojnych to bardzo miła odmiana".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niedawno zostali rodzicami swojego pierwszego, wspólnego dziecka. Synek przyszedł na świat prawdopodobnie 10 czerwca w porannych godzinach. Zdjęciem dziecka pochwalił się Radosław Majdan. Ujawnił, że dziecko ma na imię Henryk. Napisał: "To najszczęśliwszy dzień mojego życia, dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm. snuje już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO #dzidziuśmajdana". Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan niedawno zostali rodzicami swojego pierwszego, wspólnego dziecka. Synek przyszedł na świat prawdopodobnie 10 czerwca w porannych godzinach. Zdjęciem dziecka pochwalił się Radosław Majdan. Ujawnił, że dziecko ma na imię Henryk. Napisał: "To najszczęśliwszy dzień mojego życia, dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm. Snuje już co do Niego plany treningowe. Przed Wami HENIO #dzidziuśmajdana".

Dziecko Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Ostatnio Małgosia pochwaliła się zdjęciami z pierwszego spaceru z synkiem. Na swój Instagram wstawiła serię zdjęć, na których widać nowoczesny wózek dziecka. W poście napisała:

Z Henryczkiem na spacerku. Kocham takie spokojne, ciepłe dni. Po ostatnich deszczach niespokojnych to bardzo miła odmiana,  ale mieliśmy też przygodę, Sisi nie zauważyła, że kończy się brzeg i wpadła do stawu jak kamień w wodę. Radzio bohatersko wskoczył ją ratować i zamoczył telefon, który miał w kieszeni, ale właśnie go suszy i jest szansa, że będzie działał  najważniejsze, że #gangmajdana wrócił do domu w komplecie
 
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o swoich rodzicach

Wózek dziecięcy małego Henryka

Na zdjęciach, które udostępniła Małgosia, Henryk śpi w wózku. Nie jest to zwykły wózek. To Mondial de Luxe Leatherette White, który kosztuje około 5530 zł i jest ekologiczny. Mondial de Luxe Leatherette White zapewnia najwyższy komfort, jest przestronny, przeznaczony dla dzieci do trzeciego roku życia. Ma piękną gondolę z opatentowaną funkcją thermobase i kołyską. W zestawie oprócz gondoli jest jeszcze spacerówka, materac, osłona na nogi do spacerówki, osłona UVP50 i moskitiera. Ponadto tkanina zewnętrzna jest wykonana z recyklingu butelek PET, a wewnętrzny materiał składa się w 100% z bawełny organicznej. 

Więcej o: