Sylwia Przybysz niedawno urodziła. Pozuje w kostiumie. "Takie ciało po ciąży". Fanki mają swoją teorię, dlaczego tak dobrze wygląda

Sylwia Przybysz urodziła córeczkę ponad 6 miesięcy temu. Teraz opublikowała zdjęcie w stroju kąpielowym. Jej ciało wygląda przepięknie. Fanki twierdzą, że osiągnięty efekt to "kasa, dieta i trener". Jak jest naprawdę?

Sylwia Przybysz pół roku po porodzie pozuje w kostiumie na plaży

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski zostali rodzicami na początku 2020 roku. Ich córeczka Pola ma już 6 miesięcy. Młodzi rodzice często pokazują ją w mediach społecznościowych. Dziewczynka to istna kopia rodziców. Sylwia Przybysz wróciła do formy sprzed ciąży. Prezentuje swoją przepiękną sylwetkę na plaży.

 

Fanki sugerują, że sylwetka Sylwii Przybysz to "nic nadzwyczajnego". Wszystko za sprawą pieniędzy, trenerów i diety. 

I takie ciało po ciąży?????
Jak się ma kasę to taka figura to nic nadzwyczajnego. Dieta i trenerzy, siłownia to kosztuje, a ją stać

W obronie Sylwii Przybysz stanęło liczne grono fanek, które zaczęły wyjaśniać, że do treningów nie potrzeba pieniędzy. 

zawistne komentarze zazdrosnych kobiet... jest sporo treningów dostępnych online za darmo, zdrowe jedzenie jest tańsze od fast fooda. Wystarczy chcieć i pracować zamiast zazdrościć
wystarczy chcieć, kasa za bardzo niepotrzebna. Można w domu ćwiczyć lub nawet w ciąży o ile zdrowie pomaga

Sama zainteresowana postanowiła również zabrać głos w tej sprawie.

Ojoj. Nie stosuje ani diety ani nie chodzę na siłownię. Nie bądź złośliwa.

Trudno jest zawalczyć o szybki powrót do formy. Jednym mamom przychodzi to szybciej, inne muszą walczyć miesiącami. Wszystko zależy od organizmu. Do tego dochodzą obowiązki związane z dzieckiem, które są priorytetem dla świeżo upieczonych mam. Główna aktywność w pierwszych miesiącach po urodzeniu dziecko to zajmowanie się maluszkiem. 

 

Kim jest Sylwia Przybysz?

Sylwia Przybysz to polska gwiazda młodego pokolenia. Jest piosenkarką i youtuberką, laureatką konkursu Youtube Young Stars 2015. 21-latka ma na swoim koncie kilka solowych hitów. Wydała debiutancki album Plan. Początek roku 2019 był dla Sylwii Przybysz bardzo rozwojowy. Podpisała kontrakt płytowy z nową wytwórnią. Singlem zapowiadającym nowe wydawnictwo młodej piosenkarki jest utwór NOVA. Jest w związku ze znanym youtuberem - Janem Dąbrowskim. Na początku 2020 roku urodziła im się córeczka - Pola. Dziewczyna jest bardzo aktywna w internecie. Na swoim profilu na Instagramie ma ponad dwa tysiące zdjęć oraz 1,6 mln obserwujących. 

 
 
 

Przeczytaj także: 

Więcej o: