Kasia Tusk pokazała zdjęcie męża i swojego taty. Komentarz Donalda Tuska? O tym powinna pamiętać każda córka

Kasia Tusk opublikowała zdjęcie z ojcem, Donaldem Tuskiem. Kobieta często podkreśla, że tata jest dla niej autorytetem. Teraz publikuje życzenia dla niego. Są naprawdę wzruszające. Nawiązała nie tylko do Dnia Ojca, lecz także do nadchodzących wyborów prezydenckich.

Kasia Tusk pokazuje uroczą fotografię ze swoim tatą, Donaldem Tuskiem

Kasia Tusk często dzieli się zdjęciami rodzinnymi w mediach społecznościowych. Najczęściej są na nich jej rodzice oraz córeczka Liliana. Niedawno z okazji Dnia Ojca opublikowała wakacyjne zdjęcie zrobione na klifie w Sardynii, na którym pozuje ze swoim tatą, Donaldem Tuskiem. Nie zapomniała także o mężu. Wpis celebrytki jest bardzo wzruszający.

Tatulku! Jesteś najlepszy! Ale musisz teraz dać szansę innym... (Zbieżność sensu z niedzielnym wydarzeniem przypadkowa. A może nie?) #DzienTaty Sardynia, 2016.

Donald Tusk błyskawicznie zareagował na urocze słowa córki.

Wiem, wiem, młodzi idą, ale pamiętaj, że tata jest tylko jeden! W niedzielę i każdy inny dzień. Nawet maleństwo już to wie...

Wiele opinii wskazywało na to, że to właśnie Donald Tusk będzie kandydatem na prezydenta Koalicji Obywatelskiej. W kraju ma wielu zwolenników. Ostatecznie KO wybrała Małgorzatę Kidawę-Błońską, którą później zastąpił Rafał Trzaskowski. Donald Tusk w Polsat News mówił, że istotny wpływ na jego decyzję miała jego córka, Kasia Tusk.

Kasia tłumaczyła, nie chcę tu przesadzać, ale powiedziała: "My nie przeżyjemy, jeżeli będziesz startował. Będą cię niszczyć. Jeżeli przegrasz, to my to już raz przeżywałyśmy"

- wyjaśnił były premier.

 

Kim jest Kasia Tusk?

Kasia Tusk jest córką Donalda Tuska - polskiego polityka. Od lat udziela się w polskim show-biznesie. Mimo dużej popularności próżno szukać jej na imprezach branżowych czy czerwonych dywanach. Na każdym kroku podkreśla, że jej ojciec to dla niej prawdziwy autorytet. Nic dziwnego, bowiem jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych polityków na świecie.

Kasia Tusk mieszka w Trójmieście. Jest w związku małżeńskim ze Stanisławem Cudnym. Mają córeczkę Lilianę. Celebrytka prowadzi bloga, na którym zamieszcza swoje modowe i urodowe inspiracje, a także doradza innym paniom w wielu kobiecych kwestiach. Stworzyła także firmę odzieżową. Kasia Tusk chroni swoją prywatność. O ślubie, ciąży i wyborze imienia dla dziecka fani dowiedzieli się po bardzo długim czasie.

 
 
 

Przeczytaj także: 

Więcej o: