Rafał Trzaskowski pokazał zdjęcie sprzed lat z dziećmi. Internauci: Należy pan do osób, które z wiekiem wyglądają lepiej

Rafał Trzaskowski wstawił na swój Instagram z okazji Dnia Ojca zdjęcie z dziećmi. Bycie ojcem to najprzyjemniejsze, najlepsze i dające mega dużo satysfakcji wyzwanie, z jakim przyszło mi się "mierzyć".

Rafał Trzaskowski z dziećmi

Rafał Trzaskowski to nowy kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich 2020. Trzaskowski zastąpił w kandydowaniu Małgorzatę Kidawę-Błońską, która zrezygnowała. Rafał Trzaskowski wraz z żoną Małgorzatą ma dwoje dzieci, starsza córka Aleksandra, to już nastolatka, młodszy syn ma na imię Stanisław. W Dzień Dziecka kandydat na prezydenta 2020 opublikował pierwszy raz w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać jego dzieci

Tym razem Trzaskowski na Instagram wstawił zdjęcie z okazji Dnia Ojca. Na kolażu widać dwa zdjęcia, na których jest ze swoimi dziećmi. W poście napisał:

Bycie ojcem to najprzyjemniejsze, najlepsze i dające mega dużo satysfakcji wyzwanie, z jakim przyszło mi się „mierzyć”. A to wszystko dzięki Oli i Stasiowi. To moi mali nauczyciele, doradcy, recenzenci i bezkonkurencyjne wsparcie. Moi mistrzowie świata.
 

Internauci na temat zdjęcia Rafała Trzaskowskiego

Jak to w polityce bywa, komentarze pod zdjęciem były różnorodne. Jednak większość pokazywała pozytywne podejście do polityka. Internauci pisali:

"Brawo. Gratulacje bycia Super Tatą dla swoich dzieci z okazji dzisiejszego święta wszystkich Ojców",

"Ola podobna do Pana, Stasiu do mamy. Uroczy widok",

"Pan chyba należy do tych osób, które z wiekiem wyglądają coraz lepiej",

"Śliczne dzieci".

Zobacz wideo Rafał Trzaskowski odpowiada na pytanie reportera TVP
Więcej o: