Aktorka pokazała zdjęcie, jak karmi piersią. Facebook je usunął, bo było "zbyt seksualne"

Aktorka Georgia Tennant wstawiła na Facebooka zdjęcie, na którym widać, jak karmi swoje dziecko piersią. Portal usunął fotografię, uważając, że jest ona "zbyt seksualna".

Facebook skasował zdjęcie aktorki

Georgia Tennant to 35-letnia aktorka. Ma również czwórkę dzieci: Ty Tennant, Olive Tennant, Wilfred Tennant, Doris Tennant. Ostatnio na swoim profilu na Facebooku udostępniła zdjęcie, na którym widać było, jak karmi piersią swoje najmłodsze dziecko. Zdjęcie zostało usunięte, ponieważ naruszało zasady polityki mediów społecznościowych. Uznano, że jest "zbyt seksualne".

Aktorka ponownie opublikowała je na Instagramie, który jest teraz również własnością Facebooka. Georgia pod zdjęciem napisała post do prezesa Facebooka Marka Zuckerberga :

 Właśnie usunięto to zdjęcie, ponieważ naruszało zasady dotyczące obrazów seksualnych. Posortuj swoje gówno Mark albo przyjdę tam i powiem ci  to w oczy.

Zdjęcie przedstawiające karmienie piersią

Fani aktorki w komentarzach pisali, że zgadzają się z jej opinią. Również uważali, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

"To zdjęcie pokazuje jedną z najbardziej naturalnych rzeczy, które może robić kobieta",

"Jest to jedna z najstarszych rzeczy, jakie kiedykolwiek istniały. Zdecydowanie nie widzę w tym nic złego! Problem jest na pewno nimi",

"Co jest seksualne w karmieniu dziecka?".

"Jak to jest seksualne? Troszczysz się o swoje dziecko!".

- pisali fani.

 

Najczęstsze problemy podczas karmienia piersią

Najczęstsze problemy podczas karmienia piersią to:

  • nawał mleczny,
  • zbyt mała ilość pokarmu,
  • dziecko nie potrafi prawidłowo chwycić piersi,
  • bolesne brodawki sutkowe,
  • zastój pokarmu,
  • zapalenie piersi.
Więcej o: