Ryby - istny marzyciel, Lew - kreuje następcę tronu. Ranking ojców według znaków zodiaku

Astrologia o macierzyństwie ma dużo do powiedzenia. Czy tata będzie zabawny i odpowiedzialny? Czy planując macierzyństwo wiążesz się z odpowiednia osobą? Poznajcie ojców spod znaków zodiaku.

Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Podobno jaki ojciec, taki syn. O tym, jaki mężczyzna będzie w przyszłości decydują znak zodiaku. Co astrologia myśli o tacierzyństwie? Sprawdź jakim, tatą będzie twój partner, małżonek i chłopak lub jakim jest twój tata. 

Tata spod znaku zodiaku - BARAN

Tata Baran jest odwiecznym motywatorem. Od swoich dzieci wymaga 110%. proc. Stawia im poprzeczkę jak najwyżej, a w chwili, gdy osiągną upragniony cel, od razu im ją podwyższa. Jest typem sportowca. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Czasem przesadza wywierając zbyt ogromną presję na swoich potomkach. Na szczęście nad wszystkim czuwa mama, która w porę interweniuje, kiedy tata za bardzo naciska na swoje dzieci. Ma o sobie wysokie mniemanie i przekazuje to dzieciom. Chce, żeby znały swoją wartość. 

Tata spod znaku zodiaku - BYK

Ojciec spod tego znaku jest silny i stały w swoich decyzjach. Tacierzyństwo jest dla niego priorytetem, a dom i rodzina to fundament szczęśliwego życia. Dla rodziny i dzieci zrobiłby niemal wszystko. Jest nade wszystko opiekuńczy. Dba o najbliższych bardziej, niż o samego siebie. Nieraz bywa jednak nadopiekuńczy. Chętnie spędza czas ze swoimi dziećmi - jeździ na rowerze i czyta książki. Lubi systematycznie powtarzać czynności wykonywane z dzieckiem. Woli, aby uczyć się na cudzych błędach, niż na swoich. Lubi stabilność. Osiąga pełnię szczęścia w momencie, kiedy otaczają go najbliższe osoby. 

Tata spod znaku zodiaku - RAK

Tata Rak jest najlepszym przyjacielem swojego dziecka. Najbardziej interesuje go emocjonalny świat dziecka. Dużo z nim rozmawia na ten temat. Za wszelką cenę chcę wzbudzać kreatywność u dziecka. Po cichu oczekuje, że jego syn będzie tak dobrym ojcem w przyszłości, jak on sam. Staje się odpowiedzialny dopiero, kiedy przychodzi na świat jego potomek. Jest w stanie zrobić dla niego wszystko. Czuje, że nie są to już przelewki. Ciężko pracuje, bo wie, że jest głową rodziny i to on musi zapewnić rodzinie wszystko, co niezbędne. Jak się okazuje ma wiele damskich cech. O ojcach Rakach mówią, że potrafi świetnie zastąpić matki

Tata spod znaku zodiaku - RYBY

Ojciec spod tego znaku jest istnym marzycielem. Niestety nie jest dobrym wzorem do naśladowania w dorosłym życiu. Niezbędna jest przy nim silna i stanowcza kobieta. Mimo, że jest dobrym, kochającym ojcem to niestety nieodpowiedzialnym. Nie ma sztywnych zasadach w wychowaniu. Żyje chwilą. Jest czuły. Często przytula i całuje swoje pociechy. Uwielbia słuchać. Daje ogromne wsparcie. Chce szczęścia dzieci oraz pragnie zapewnić im owocną przyszłość. Jest wrażliwy i kreatywny. Ma duszę artystyczną.

Tata spod znaku zodiaku - STRZELEC

Z typem ojca Strzelca ciężko nawiązać prawdziwą i szczerą ojcowską więź. Z trudem angażuje się w życie rodzinne. Nie jest jego zwolennikiem. Uwielbia spędzać czas samemu. Określa się go, jako "wolny duch". Wychowanie dziecka nie jest jego misją. Nie oznacza to, że będzie złym ojcem. Zarazi swoich najbliższych miłością do podróży i odbywaniem szalonych wypraw. Z nim nie można się nudzić. Jest odważny, szczery i nie boi się wyzwań. Tego nauczy swoich najbliższych. Jest świetnym przyjacielem. Ma dużo pasji. Ojcostwo nie jest dla niego priorytetem, co więcej nie planuje go. Woli odbyć podróż dookoła świat, niż wychowywać dziecko. 

Tata spod znaku zodiaku - KOZIOROŻEC

Każdy chciałby mieć tatę Koziorożca! Jest bardzo odpowiedzialny, kochający i nade wszystko opiekuńczy. Pracowitość i cierpliwość w jego wykonaniu zasługuje na słowa uznania. Dokłada wszelkich starań, aby jego dzieci wyrosły na dobrych i mądrych ludzi. Chce zapewnić im wymarzony start. Jest opiekuńczy. Wydawałoby się, że nie ma żadnych minusów. Jest to mylne. Ma kłopot z okazywaniem szczerych uczuć. Ciężko mu mówić głośno o miłości. Nadrabia za to wszystkim innym. Nade wszystko lojalny i wierny.

Tata spod znaku zodiaku - WODNIK

Tata Wodnik to troskliwy mąż i ojciec. Gdyby mógł z pewnością przychyliłby nieba swoim najbliższym. Niestety nie potrafi skupić się na jednostce. Uczy dzieci otwartości na świat i na drugiego człowieka. Uwielbia obserwować otaczający go świat. Niekiedy jest tak zaangażowany we własne czynności, że potrafi uniknąć tacierzyńskich obowiązków. Jego dzieci mają szerokie pole do rozwoju. Dużo z nimi eksperymentuje. Akceptuje świat takim, jaki jest. Jest wolny i szczęśliwy. 

Tata spod znaku zodiaku - BLIŹNIĘTA

Typ tata-Bliźnięta to rzadko spotykana mieszanka cech. Jest emocjonalną osobą. Potrafi zrozumieć się z dzieckiem bez słów. Chce, aby dziecko poznawało nowe rzeczy i miało przy tym ogromną frajdę. Uwielbia z nim eksperymentować. Największą nagrodą dla niego to uśmiech na twarzy. Można liczyć na niego w każdej sytuacji. Jest otwarty na ludzi i uwielbia przebywać w towarzystwie. Sam jest duszą towarzystwa - lubi zabawiać najbliższych. To intelektualista - czas wolny spędza mądrze. Pragnie, aby potomek był w przyszłości tak inteligentny, jak on. Jest świetnym rozmówcą. 

Tata spod znaku zodiaku - LEW

Jak sama nazwa skazuje ojciec Lew chce, aby jego potomek umiał godnie go zastąpić. Wychowuje zatem następcę tronu. Od najmłodszych lat wszczepia w dziecko same wartościowe cechy. Naucza jak postępować w dorosłym życiu. Często zachwala swoje dzieci w towarzystwie. Rozwija u potomków pasje i zainteresowania. Chce, aby były tak silne, jak on. Jest wierny i lojalny. Ma szczere intencje, lecz nie zawsze można to po nim odczuć. Bliskich stawia na pierwszy miejscu, czasem jest to bardzo przytłaczające. 

Tata spod znaku zodiaku - PANNA

Tata spod znaku zodiaku Panna ma zaplanowaną każdą chwilę swojego życia. Niestety konsekwentnie dąży do tego, aby inni podporządkowali się do jego harmonogramu. Kiedy ktoś się zbuntuje powstaje kłótnia. Nie jest osobą, z którą może wynegocjować kompromis. Nie lubi chaosu. Chce, aby jego dziecko było odpowiedzialne i ponosiło konsekwencje za swoje czyny. W jego domu powinno się chodzić jak w zegarku. Najważniejsza jest dyscyplina. Jest szczery wobec swoich najbliższych i otwarcie mówi o popełnionych błędach.

Tata spod znaku zodiaku - WAGA

Typ spod znaku zodiaku Waga to istny dyplomata. Prowadzi ze swoimi dziećmi zacięte negocjacje. Jest niezwykle inteligentny. Uwielbia słuchać i rozmawiać na wszelakie tematy. To dobry doradca. Nie lubi się kłócić i jest świetnym mediatorem. Najważniejsza jest dla niego sprawiedliwość. Niekiedy stawia swoje dzieci do pionu i narzuca dyscyplinę. Nie lubi karać swoich dzieci i zostawia tę decyzję drugiemu rodzicowi. W ten sposób jest tym "lepszym" rodzicem. Ma w sobie ogromne pokłady estetyki. 

Tata spod znaku zodiaku - SKORPION

Tata-Skorpion jest nie tylko niesamowicie kreatywnym człowiekiem. Posiada w sobie także nieocenione pokłady estetyki. Zawsze zabawny i koleżeński. Chce być najlepszym przyjacielem dla swoich najbliższych. Nie toleruje jednak, kiedy osoby trzeci interweniują w jego relacje rodzinne. Bezpieczeństwo rodziny jest dla niego najważniejsze. Jego dzieci są dla niego jak wieczne maleństwa. Rodzina jest dla niego na pierwszym miejscu. Ciężko pogodzić mu się z faktem, że dzieci za jakiś czas w końcu usamodzielnią się. Nie lubi zmian. Jest oddany swojej żonie. 

Przeczytaj także:

Więcej o: