Mama miała nadwagę i walczyła z uzależnieniem. Zrzuciła ponad 20 kilogramów i została trenerką. Jak jej się to udało?

32-letnia matka walczyła z uzależnieniami i nadwagą. Postanowiła zmienić swoje życie. Przeszła ogromną metamorfozę. Schudła ponad 20 kilogramów i została trenerką personalną. Jak jej się udało znaleźć w sobie siłę do zmian?

Kobieta schudła ponad 20 kilogramów

Problemy z nadwagą u 32-letniej mamy zaczęły się wyjątkowo wcześnie. Już jako 14-latka Chelsea Defina zaczęła palić marihuanę i brać kokainę. Opamiętała się dopiero mając 25 lat. Zdecydowała się leczyć. Chciała w końcu zacząć prowadzić zdrowy styl życia. Z dnia na dzień pozbyła się wszystkich używek. Zrezygnowała z przetworzonego jedzenia i schudła ponad 20 kilogramów. Aktualnie waży nieco ponad 50 kilogramów i czuje się świetnie. 32-letnia matka twierdzi, że dzięki samozaparciu i konsekwentnemu dążeniu do wyznaczonego celu zyskała nowe życie. Przezwyciężenie słabości związanych z uzależnieniami i niezdrowym stylem życia spowodowało, że zgubiła ponad 20 kilogramów.

Trudne dzieciństwo i efektywna metamorfoza

Chelsea Defina wyjaśnia, że narkotyki i alkohol wypełniały pustkę w jej życiu. Były momenty, że kobieta nie panowała nad przyjmowanymi dawkami i traciła przytomność. Swoje zachowanie stara się tłumaczyć trudną sytuację w dzieciństwie, kiedy to jej najbliżsi regularnie sięgali po alkohol. 

Nigdy nie czułam się w pełni akceptowana. Nie czułam się kochana i nie byłam pewna siebie. Żyłam z głęboką depresją. Alkohol w moim życiu był od urodzenia

- żaliła się mama dwójki dzieci

W wieku 25 lat postanowiła zmienić swoje życie. Odstawiła wszystkie używki. Dotychczas piła napoje energetyzujące oraz jadła przetworzoną żywność, ponieważ dzięki temu oszczędzała czas na przygotowaniu posiłków w ciągu dnia.

Gdy przestała się mieścić w swoje ubrania, postanowiła działać. To wtedy zaczęła martwić się o swoje zdrowie. W 2018 roku zmieniła tryb życia na bardziej aktywny. Jadłospis wywróciła do góry nogami. Wyrzuciła z diety wysoko przetworzoną żywność. Z pasji zrodził się zawód. Została wirtualną trenerką personalną. Dzięki temu osiągnęła upragnioną wagę. Sama zauważyła, że ma więcej energii dla swoich dzieci: 4-letniej Sophii i 3-latka Owena. Teraz świętuje piątą rocznicę wygrania z nałogiem. 

Czuję się piękna i cieszę się, że mogę nosić kostium pływacki - coś, o czym nie śmiałbym wcześniej myśleć (...) Moje relacje z dziećmi są znacznie lepsze. Uwielbiamy bawić się na zewnątrz, niż być zamkniętym w domu

- dodaje dumna mama. 

Przeczytaj także:

Zobacz wideo Niesamowita metamorfoza! Kamila Saganowska schudła prawie 20 kg!
Więcej o: