Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie Radosława Majdana z synem Heniem. Są do siebie bardzo podobni

Małgorzata Rozenek opublikowała urocze zdjęcie Radosława Majdana z Heniem. Para chętnie dzieliła się przygotowaniami do narodzin. Teraz z całym światem celebrują pierwsze chwilę z nowo narodzonym synem.

Małgorzata Rozenek urodziła syna

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan 10 czerwca powitali na świecie swojego syna Henryka. O dziecko starali się ponad 3 lata. W końcu udało się dzięki metodzie in-vitro. Dumny tata pochwalił się uroczym synem i dzielną żoną w mediach społecznościowych.

 
To najszczęśliwszy dzień mojego życia!!! Dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek. Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny - 3900 gr / 58 cm. Snuje już co do Niego plany treningowe! Przed Wami HENIO #dzidziuśmajdana

- napisał szczęśliwy Radosław Majdan w poście na Instagramie. 

Radosław Majdan jest wzorowym tatusiem

Małgorzata Rozenek po 6 dniach od porodu podzieliła się z fanami uroczą fotografią. Zdjęcie przedstawia Radosława Majdana, który śpi obok swojego synka Henia. Mama twierdzi, że synek powoli przyzwyczaja się do trybu dziennego i przechodzi z rytmu ciążowego. Kobiecie we wszystkim pomaga opiekuńczy tata.

Niedaleko pada jabłko... Tatuś troszkę zmęczony, bo potańczył z Henryczkiem nad ranem, ale nie jakoś długo, może dwie godzinki. Henio powoli, podkreślam powoli, przechodzi z rytmu ciążowego, kiedy był najbardziej aktywny w nocy, na rytm dzienny.. już widzimy światełko w tunelu!

- napisała Małgorzata Rozenek.

Mama Henia nie kryła tego jak bardzo kocha swoją rodzinę. Na koniec dodała hasztag, który od narodzin dziecka pojawia się pod każdym zdjęciem.

Kocham ich bardzo i powiem wam szczerze, że jak na nich patrzę razem, na tego mojego wytatuowanego, rock’n rollowego Radzia, który ma w sobie tyle miłości i troski do Henia, to aż się wzruszam, ale może to tylko hormony. Miłego dnia kochani. #dzidziuśmajdana
 

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Agora SA