Syn Małgorzaty Rozenek przez przypadek pokazał wózek dla brata. Mama wybrała trudny przy dziecku kolor

Małgorzata Rozenek powitała na świecie swojego trzeciego syna. Majdanowie nazwali go Henryk. W sieci krąży zdjęcie wózka chłopca, które niechcący pokazał starszy syn Małgorzaty. Maszyna jest piękna, lecz trudna w utrzymaniu.

10 czerwca przyszedł na świat długo wyczekiwany syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Dziecko nazwali tradycyjnym polskim imieniem Henryk. Mama czuje się dobrze i pochwaliła się zdjęciem z maleństwem w mediach społecznościowych.

 

Henryk będzie miał prawdziwą limuzynę

Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek pokazał, jak wygląda wózek jego nowo narodzonego brata Henryka. To prawdziwa limuzyna, która będzie z pewnością ciężka w utrzymaniu czystości, zwłaszcza przy malutkim dziecku. Majdanowie postawili na klasyczną biel. Na pewno będzie ciężki w utrzymaniu przy małym dziecku. Mimo tego wygląda cudnie. Jeszcze przed porodem Majdanowie przez przypadek pokazali fragment białego wózka marki Emmaljunga model Mondial de Luxe. Cacko kosztowało ponad 5,5 tys. złotych. Teraz możemy zobaczyć wózek w całej okazałości. Wszystko dzięki starszemu synowi Małgorzaty Rozenek Majdan. Maszyna robi wrażenie!

 

Stanisław to najstarszy syn Małgorzaty Rozenek

Stanisław Rozenek jest najstarszym synem Małgorzaty Rozenek. Jego ojcem jest Jacek Rozenek, który był drugim mężem Perfekcyjnej. Kobieta ma także 11-letniego syna Tadeusza. Z Radosławem Majdanem związali się w 2013 roku. Małżeństwem zostali trzy lata później. Zapragnęli kolejnego dziecka. Niestety nie było to takie proste. Po wielu próbach zajścia w ciążę udało się dzięki metodzie in vitro. Napisała o tym nawet książkę. Więcej możesz przeczytać w naszym cyklu "Mamy moc" - Małgorzata Rozenek-Majdan: Wiedziałam, że po szkole baletowej mogę mieć problemy z zajściem w ciążę

Małgorzata Rozenek-Majdan:  osobowość telewizyjna, autorka popularnych poradników i książek lifestyle'owych. W tym roku ukazała się jej książka 'In vitro. Rozmowy intymne'Małgorzata Rozenek-Majdan: osobowość telewizyjna, autorka popularnych poradników i książek lifestyle'owych. W tym roku ukazała się jej książka 'In vitro. Rozmowy intymne' Małgorzata Rozenek (Fot. Albert Zawada / Agencja Wyborcza.pl)

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan o pierwszym dniu na planie filmu o in vitro

Przeczytaj także: 

Więcej o: