Joanna Krupa ubrała córkę w strój kąpielowy. W komentarzach burza: " Od mleka krowiego taka pulchna?"

Joanna Krupa na swój Instagram wstawiła urocze zdjęcie ze swoją córką Ashą-Leigh. Mama i córka pokazały się w modnych kostiumach plażowych. Fanki skomentowały: "Nie za ciasny ten strój dla dziecka?".

Joanna Krupa i Asha-Leigh

Joanna Krupa urodziła swoje pierwsze dziecko 2 listopada 2019 roku. Nie kryła, że był to najpiękniejszy, a zarazem najtrudniejszy dzień w jej życiu. Modelka dodała, że kobiety są prawdziwymi wojowniczkami. Córeczkę nazwała Asha-Leigh. Od momentu narodzin dziecka Joanna wstawia wiele zdjęć i relacji z kochaną córeczką. Ostatnio na Instagram wstawiła dwie fotografie. Na jednej trzyma córeczkę na rękach w nowym kostiumie kąpielowym. Dziewczynka ma słodkie kiteczki i wygląda naprawdę uroczo. Na drugim zdjęciu dziewczynka stoi i uśmiecha się do obiektywu.

Zobacz wideo Te gwiazdy niedawno powitały na świecie dzieci

Joanna Krupa z córką w kostiumach

Mama i córka w piękny słoneczny dzień postanowiły skorzystać z pięknej pogody i pokazać się w eleganckich kostiumach. Zdjęcie dodane przez modelkę skomentowali celebryci i fani. 

"Hahahaha cała mamunia" - napisał Dawid Woliński.

"Omg Joanna ona jest taką ślicznotką" - dodała Sara Boruc.

Fani pisali: "Asiu Twoja córeczka jest tak śliczna, że to aż niemożliwe", "Ale jej urosły włoski",

"Podobna do mamusi", "Śliczna laleczka".

Niestety wśród pozytywnych komentarzy i pochwał znalazły się osoby, które postanowiły skomentować, że strój dziecka jest zdecydowanie za ciasny. Jedna z napisała pod zdjęciem:

Joanna malutka jest od mleka krowiego taka pulchna?

Komentarz wywołał burzę wśród fanek. Większość broniła Joanny, ale znalazły się również takie, które dodały, że kostium dziewczynki jest za ciasny.

"Nie za ciasny ten strój dla dziecka?",

"Dziecko zdrowe, ale kostium za ciasny w pachwinach".

 
Więcej o: