Anna Lewandowska ubrała córki w podobne stylizacje w mandarynki. Cena zawrotna. Same skarpety ponad 70 zł

Anna Lewandowska na swoim Instastories pochwaliła się nowymi, modnymi stylizacjami swoich córek. Piękne, ale kosztowne.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski 6 maja przywitali na świecie swoje drugie dziecko. Urodziła im się córeczka, której dali na imię Laura.  Świeżo upieczeni rodzice podzielili się ze światem radosną nowinką na Instagramie. "Wydaje mi się, że wraz z żoną mogliśmy zapoczątkować nową modę w show-biznesie na imię Laura" - wyznał piłkarz.

Dzieci Ani Lewandowskiej

Anna Lewandowska nie zwalnia tempa z dodawaniem zdjęć na social media. Jej córeczki zawsze mają na sobie najmodniejsze ubranka i wiele ciekawych dodatków. Wszystkie produkty są z najwyższych półek. Tym razem nie było inaczej. Ania na swoje Instastories wstawiła zdjęcie przedstawiające córki z modnych ubrankach. Dziewczynki były ubrane bardzo podobnie. Klara miała na sobie śliczną, białą sukieneczkę w mandarynki, natomiast jej młodsza siostra Laura ubrana była w takie samo body i malutkie białe skarpetki, również z motywem mandarynek  Na zdjęciu można było dostrzec wielką miłość między dziewczynkami. Starsza siostrzyczka opiekuńczo przytulała młodszą. Taki widok na pewno rozczulił nie tylko Anię, ale również jej fanów.

Stylizacje dzieci Ani Lewandowskiej

Słodkie stylizacje z motywem mandarynek, takie same jak mają Klara i Laura to projekt amerykańskiej marki Jacadi. Sukienka Klary kosztuje ok. 310 zł i jest dostępna w rozmiarach dla dziewczynek w wieku od 6 do 36 miesięcy Body, które ma na sobie Laura, kosztuje ok. 232 zł i jest dostępne w rozmiarach na dzieci od 1 do 6 miesiąca. Skarpetki Laury kosztują ok. 75 zł. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.