Rodzina Roberta Lewandowskiego niedługo znów się powiększy! Przyszła mama długo ukrywała nowiny

Robert Lewandowski ma powody do radości. Niedawno Anna Lewandowska urodziła mu drugą córkę, a już niedługo ponownie zostanie wujkiem. Siostra piłkarza Milena spodziewa się drugiego dziecka.

Robert Lewandowski może świętować

Przeszło miesiąc temu Anna Lewandowska urodziła drugą córkę - Laurę (Zobacz: Anna Lewandowska miała bardzo szybki poród. Pierwszy raz zdradza kulisy. Korzystała ze znieczulenia?). Okazuje się jednak, że Robert Lewandowski ma kolejny powód do świętowania. Rodzina piłkarza znów się powiększy. Jego siostra Milena Lewnadowska-Miros jest ciąży!

Milena Lewandowska długo ukrywała fakt, że spodziewa się drugiego dziecka. Pierwsze zdjęcie z widocznym ciążowym brzuchem dodała dopiero pod koniec maja. Od razu posypały się gratulacje. Najlepsze życzenia złożyły wszystkie najpopularniejsze WAGs, m.in. Marina Łuczenko-Szczęsna czy Dominika Grosicka. 

 

Milena Lewandowska-Miros: kim jest siostra Roberta Lewandowskiego

Milena Lewandowskiego ma 35 lat i podobnie jak jej brat jest sportowcem. W przeszłości można było ją oglądać w siatkarskiej drużynie AZS Politechniki Warszawskiej. Ona i Robert Lewandowski mają wspaniałą relację. Milena Lewandowska jest jego najwierniejszą kibicką. To właśnie jej piłkarz zadedykował gola, którego strzelił w trakcie Euro 2012 podczas meczu z Grecją.

Zobacz wideo Wiedzieliście, że Robert Lewandowski ma talent taneczny?

Robert Lewandowski i siostra

Robert Lewandowski z pewnością musi się ogromnie cieszyć z nowego siostrzeńca lub siostrzenicy. Ma dobrą relację z siostrą. Jest ojcem chrzestnym jej pierwszego syna 5-letniego Leona. Milena Lewandowska jest natomiast matką chrzestną Klary. 

Milena Lewandowska-Miros wyszła za mąż za Radosława Mirosa w 2014 roku. Mąż siostry Roberta Lewandowskiego jest  właścicielem odzieżowej marki Signor Leone, zajmującej się produkcją garniturów.

Więcej o: