Małgorzata Rozenek urodziła! 'Przyszedł czas'. Pokazała, co zabrała do porodu

Małgorzata Rozenek już powitała na świecie trzeciego syna. Gwiazda pokazała na Instagramie zdjęcie przy walizkach, które zabiera do szpitala. Uwagę zwraca stylizacja gwiazdy i akcesoria, które są w kolorze wybranym dla "dzidziusia Majdana".

Małgorzata Rozenek urodziła trzeci dziecko

Małgorzata Rozenek ogłosiła na Instagramie, że jedzie do szpitala. Już wcześniej podzieliła się z fanami informacją, że poród raczej jej nie zaskoczy, bo planuje cesarskie cięcie. W taki sam sposób na świat przyszły jej starsze dzieci. 

Przyszedł czas... ruszamy w jedną z najważniejszych podróży naszego życia. Trzymajcie kciuki

Małgorzata Rozenek wybrała bardzo stylowe dodatki, które zabierze do porodu. Wszystko jest w kolorze białym. Podobnie jak akcesoria i meble w pokoju dziecka, a także wózek, który przez przypadek pokazał Stanisław, 14-letni syn gwiazdy. Małgorzata Rozenek wybrała także białą stylizację - legginsy i luźna koszulka, do tego długi kardigan i klapki. 

Małgorzata Rozenek - co zabrała do porodu

Małgorzata Rozenek, jak większość mam postawiła na:

  • walizkę, w które zazwyczaj znajdują się ubrania i akcesoria dla mamy po porodzie i niemowlaka - ubranka na zmianę, pieluszki, piżamy, szlafrok czy dresy dla mamy
  • torbę do porodu - tu zazwyczaj pakuje się tylko to, co potrzebne do porodu - to, w czym mama chce rodzić, a także pierwszy zestaw ubranek dla dziecka.
  • kosmetyczkę, gdzie gromadzi się podstawowe kosmetyki

Małgorzata Rozenek zabrała też poduszkę - tzw. rogal, który ułatwia karmienie dziecka. 

Widać, że Majdanowie postawili na biel - para pokazała pokój dziecka, cały w tym kolorze, Małgorzata dobrała do tego wyprawkę do szpitala. Wózek dla dziecka też jest biały - przez przypadek pokazał go Staś na swoim Instagramie. 

Powodzenia życzą Mahdanom gwiazdy -  m.in. Izabela Janachowska, która pochwaliła się, że pomogła wybrać pierwszą stylizację dziecka, Maffashion, Jessika Ziółek, Olga Frycz. 

Zobacz wideo
Więcej o: