Mama odwróciła się na sekundę, a jej córka znalazła wodoodporne kosmetyki. Meble już do wyrzucenia

Mama zostawiła córkę zaledwie na chwilę. Dziewczynka wiedziała, jak wykorzystać nieobecność rodzica. Pomazała dywan i meble wodoodpornym kosmetykiem.

Każda matka doskonale wie, że kiedy dziecko jest zbyt cicho to na pewno rozrabia. Pewna mama zostawiła swoje dziecko dosłownie na chwilę. Pociecha wykorzystała okazję i pomalowała nowe meble przy użyciu wodoodpornego kosmetyku. To był tylko ułamek sekundy, a szkody są nieodwracalne. 

Wodoodporny żel do brwi na nowych meblach

Pewna mama, Char Offley była przerażona, kiedy zobaczyła, co zrobiła jej córka. 2-letnia Ava położyła się na dywanie przy nowych meblach i przykryła kocem. Mama myślała, że dziecko grzecznie się bawi. Okazało się, że zabrała ze sobą żel do brwi z Anastasia Beverly Hills. Ku zdziwieniu mamy dziewczynka pomazała cały dywan i meble wodoodpornym kosmetykiem. Była przerażona, bo plama nie schodziła. Kobieta zaczęła szukać porady w mediach społecznościowych.

Środek do usuwania makijażu nie pomaga! Nie mam już nawet nadziei, że dywan się odpierze.. 

Wybryk dziewczynki rozśmieszył internautów - "trzymaj te zdjęcia do jej osiemnastych urodzin"

Rozbawiona mama podzieliła się zdjęciami z internautami. Podkreśliła, że dziewczynka ewidentnie jest dumna ze swojej pracy. Sama twierdziła, że nie panikuje i nie jest aż tak bardzo zła na córeczkę. Uznała, że to dziecięce wygłupy, a jej zwyczajnie jest szkoda dywanu i mebli. Członkowie grupy chętnie radzili jak pomóc w walce z plamami. Wielu z nich nie mogło powstrzymać się od śmiechy komentując psotny wybryk dziewczynki. 

Omg! Nie powinien się śmiać! Spójrzcie tylko na tą małą twarzyczkę!

- dodała kobieta

Nie mam żadnej rady oprócz jednej - trzymaj te zdjęcia do jej osiemnastych urodzin..

- skomentował mężczyzna.

Z kolei mama innego dziecka powiedziała:

Moje pierwsze myśli brzmiały - co to jest o boooże? Nie wiedziałam, dopóki nie zdałam sobie sprawy co mam w kosmetyczce do makijażu

Inni żartobliwie komentowali niewiarygodną moc wodoodpornego żelu do brwi Anastasii Beverly Hills. Recenzja brzmiała jak z reklamy. Matka zażartowała, że to jedyny pozytyw tej całej sytuacji.

Przeczytaj także:

Więcej o: